ویژگی های نرم افزار مطب

در ادامه به بررسی ویژگی های مهم نرم افزار مطب می پردازیم

این ویژگی ها کمک می کند متوجه شوید که نرم افزار مطب کدام نیازهای شما در مطب تان را برآورده می کند و در نتیجه می توانید نرم فزار درستی را برای مطب خود انتخاب کنیدنرم افزار مطب آنلاین همیشه در دسترس است، در هر زمان، در هر مکان

نرم افزار مطب آنلاین بر بستر اینترنت است, یعنی این نرم افزار در هر مکان و در هر زمان از هر دستگاه متصل به اینترنت مثل کامپیوتر, لپ تاپ, تبلت یا گوشی همراه شما قابل دسترس و استفاده خواهد بود.

نرم افزار مدیریت نرم افزار مطب آنلاین کاملا تطبیق پذیر و قابل استفاده با تمامی رایانه های رومیزی، لپ تاپ، تبلت و موبایل طراحی شده.


نرم افزار مطب آنلاین نرم افزار مطب آنلاین

ثبت شرح حال بیماران با استفاده از خودکار دیجیتالی جوهر دار


نرم افزار مطب آنلاین

استفاده از خط زمانی درمان بیمار جهت مشاهده پرونده پیشین بیمار


نرم افزار مطب آنلاین

مقایسه همزمان شاخص های حیاتی بیمار بر روی نمودار


نرم افزار مطب آنلاین

تمامی پرونده های کاغذی بیماران در مطب شما تبدیل به پرونده الکترونیکی خواهد شد


پرونده الکترونیکی و آنلاین نرم افزار مطب آنلاین

سیستم تعیین نوبت هوشمند همراه با ارسال خودکار پیامک یادآوری نوبت به بیمار


نرم افزار مطب آنلاین

نمایش نوبت بیماران و خدمات کلینیک در تلویزیون سالن انتظار


نرم افزار مطب آنلاین
امنیت اطلاعات نرم افزار مطب آنلاین

تضمین امنیت اطلاعات نرم افزار مطب

نرم افزارهای مطب تحت ویندوز اطلاعات را در رایانه شما ذخیره می کنند، حال تصور کنید بعد از 5 سال استفاده و ذخیره 7000 پرونده بیمار روزی می رسد که به هر دلیلی رایانه شما دچار حادثه یا اختلال میگردد یا ویندوز شما خراب شده یا هارد رایانه شما ضربه می بیند یا به علت نوسانات برقی هارد رایانه شما به کل می سوزد حال چه بلایی بر سر اطلاعات شما خواهد آمد؟! بله درست حدس زدید اطلاعات بیماران شما برای همیشه از بین خواهد رفت اما در نرم افزار مطب آنلاین هر روز اطلاعات بیماران شما بر روی 10 سرور اینترنتی امن شده به صورت خود کار ذخیره می گردد بنابراین اطلاعات بیماران شما برای همیشه به صورت تضمین شده حفظ خواهد شد همچنین این نرم افزار مطب آنلاین با بهره گیری از پروتکل های امنیتی و رمزنگاری آنلاین اطلاعات و تعیین سطح دسترسی کامل برای هر کاربر امکان هرگونه نفوذ به اطلاعات شما را از بین می برد.

بروز رسانی خودکار و رایگان نرم افزار مطب آنلاین

بروز رسانی خودکار و رایگان نرم افزار مطب آنلاین

در نرم افزارهای پزشکی تحت ویندوز برای بروز رسانی نرم افزار نیاز به نصب مجدد نرم افزار بر روی کامپیوتر پزشک و ارسال فرد پشتیبان به مطب پزشک و دریافت هزینه نصب می باشد که این امر همیشه با مشکلات اتلاف زمان پزشک و پرداخت هزینه اضافی همراه خواهد بود اما در وب سایت مطب آنلاین چون تمام سیستم نرم افزار مطب آنلاین بر روی اینترنت سوار است نتیجتأ بروزرسانی به شکل خودکار و آنلاین انجام می گردد و نیاز به ارسال پشتیبان به محل پزشک نیست و پشتیبانی همیشه به صورت رایگان و آنلاین است و رایگان خواهد ماند، همچنین در صورتی که پزشک نیاز به امکانات جدیدی در نرم افزار مطب آنلاین داشته باشد به دلیل اینترنتی و آنلاین بودن نرم افزار مطب آنلاین همان لحظه امکان جدید آنلاین برای پزشک اضافه می گردد و تغییرات درخواستی پزشک در سیستم به سرعت اجرا می شود.

دسترسی آنلاین نرم افزار مطب آنلاین

تعداد دسترسی آنلاین نا محدود نرم افزار مطب آنلاین

نرم افزار مطب آنلاین یک نرم افزار مطب آنلاین مبتنی بر بستر اینترنت و آنلاین است لذا هیچ محدودیتی در تعداد دسترسی به پنل مدیریت اطلاعات آنلاین مطب و بیماران وجود ندارد و شما می توانید بی نهایت تعداد دسترسی همزمان به کلیه اطلاعات مطب و بیماران از هر مکان و هر زمان از هر دستگاه متصل به اینترنت مثل کامپیوتر و لپ تاپ و تبلت و گوشی همراه داشته باشید، همچنین پزشک می تواند سطح دسترسی های مدیریت و منشی را تعریف و تغییر دهد.

دسترسی در هر مکان و زمان نرم افزار مطب آنلاین

دسترسی در هر مکان و زمان نرم افزار مطب آنلاین

به دلیل آنکه نرم افزار مطب آنلاین یک نرم افزار مطب آنلاین مبتنی بر بستر اینترنت و آنلاین است همیشه کلیه اطلاعات مطب و بیماران قابل دسترس از هر مکان و هر زمان یا هر دستگاه متصل به اینترنت مثل کامپیوتر و لپ تاپ و تبلت و گوشی همراه می باشد.

نصب نرم افزار مطب آنلاین

عدم نیاز به نصب نرم افزار مطب آنلاین

نرم افزار مطب بدون نیاز به هیچ گونه نصب نرم افزاری پس از خرید اکانت به صورت آنلاین و اینترنتی قابل دسترسی و استفاده می باشد.

سخت افزار نرم افزار مطب آنلاین

عدم نیاز به سخت افزار نرم افزار مطب

نرم افزار مطب آنلاین به هیچ گونه سطح سخت افزاری خاصی وابسته نیست و با هر سطح پلت فرمی قابل دستیابی آنلاین می باشد.

توسعه نرم افزار مطب آنلاین

توسعه پذیری نرم افزار مطب آنلاین

نرم افزار مطب آنلاین یک نرم افزار مطب مبتنی بر بستر اینترنت و آنلاین است و می تواند تغییرات و توسعه و بهبود نرم افرار را با سرعت اجرایی کرده و این تغییرات برای تمامی کاربران نیز بدون هیچ گونه نصبی اعمال خواهد شد.

خرید نرم افزار مطب آنلاین

خرید و تمدید آنلاین نرم افزار مطب آنلاین

برای خرید و تمدید اکانت نرم افزار مطب آنلاین خود می توانید به صورت آنلاین مراحل خرید را انجام داده و پس از پرداخت اینترنتی اکانت شما به صورت خودکار فعال خواهد شد و بلا فاصله قابل استفاده خواهد بود.


امکانات نرم افزار مطب آنلاین

مدیریت

تنظیمات مطب
رویدادها
تعیین نقش
سطح دسترسی

پزشک

تنظیمات مطب
مدیریت جلسات
تعرفه های اختصاصی
گزارشات عملکرد

بیمه

مدیریت تمام بیمه های موجود در ایران
تعیین درصد و فرانشیزها
مدیریت خدمات مطب
تهیه ی فایل های بیمه

بیماران

پرونده پزشکی
آرشیو مراجعات
سوابق بیماری
یادداشت ها
پرینت پرونده بیمار

پیامک

مدیریت پیامک های :
نوبت دهی - لغو نوبت
ایجاد بیمار - پرداخت های بیمار
توصیه های درمانی - تبریک تولد
ورود کاربر - تخفیف بیمار
مدیریت اختصاصی اعتبار پیامک در نرم افزار

امکانات

راهنمای اختصاصی نرم افزار
جستجوی سریع بیمار
داشبورد اختصاصی
اخبار تغییرات نرم افزار
اخبار روز پزشکی
بازار دست دوم تجهیزات

پشتیبانی نرم افزار مطب آنلاین در واتساپ