نرم افزار مطب آنلاین


سوالات متداول نرم افزار مدیریت مطب آنلاین


1 -  چرا نرم افزار مدیریت مطب آنلاین آنلاین ؟

پاســـخ :   نرم افزار مدیریت مطب آنلاین آنلاین اولین نرم افزار مدیریت مطب آنلاین کامل آنلاین مدیریت پزشکی در ایران می باشد که بر پایه جدیدترین تکنولوژی در دنیای نرم افزارهای تحت وب طراحی گردیده است . پروژه تحقیقات و طراحی آن از بهمن ماه ۱۳۹4 شروع و اولین نسخه نرم افزار مدیریت مطب آنلاین در آذر ماه ۱۳۹5 رونمایی گردید.

2 -  آیا نرم افزار مدیریت مطب آنلاین بر روی تمام مرورگرهای معروف کار می کند ؟

پاســـخ :   بله ، نرم افزار مدیریت مطب آنلاین آنلاین به دلیل رعایت استاندارد های طراحی بر روی تمامی مرورگر های روز دنیا به بهترین نحو اجرا می شود اما ما به جهت کاربری ساده و سرعت بیشتر، استفاده از مرورگر کروم ( chrome ) را پیشنهاد می دهیم.

3 -  آیا نرم افزار مدیریت مطب آنلاین بر روی موبایل ، تبلت و کامپیوتر قابل دسترسی می باشد ؟

پاســـخ :   بله ، نرم افزار مدیریت مطب آنلاین با استفاده از ساختار طراحی 'بوت استرپ' این امکان را برای پزشکان فراهم نموده که با استفاده از تمامی دستگاه ها که قابلیت اتصال به اینترنت را دارند، مانند : رایانه های رومیزی ، لپ تاپ ، تبلت ، موبایل و ... می توانند به طور کامل به نرم افزار مدیریت مطب آنلاین دسترسی داشته باشند.

4 -  آیا نرم افزار مدیریت مطب آنلاین قابلیت شخصی سازی را داراست؟

پاســـخ :   یکی از ویژگی های منحصر به فرد نرم افزار مدیریت مطب آنلاین آنلاین امکان ' شخصی سازی ' می باشد بنابراین هر پزشک شخصا می تواند اکثر بخش ها مانند داشبورد ، گزارشات ، تعاریف ، تقویم و ... را با سلیقه خود تنظیم نماید و بدین صورت نرم افزار مدیریت مطب آنلاین را به محیطی سهل و لذت بخش تبدیل نماید.

5 -  به جهت استفاده از نرم افزار مدیریت مطب آنلاین چه سرعتی برای اینترنت مناسب است ؟

پاســـخ :   سعی بر آن شده که با کمترین سرعت های موجود نرم افزار مدیریت مطب آنلاین کارایی کامل داشته باشد و به طور کلی نرم افزار مدیریت مطب آنلاین در اولین بارگزاری اندکی زمان بر می باشد ( کمتر از ۶۰ ثانیه ) سپس کارکردن با نرم افزار مدیریت مطب آنلاین بسیار سریعتر از نرم افزارهای ویندوزی می باشد.

6 -  امنیت سیستم چگونه تضمین می شود ؟

پاســـخ :   امنیت مبحثی بسیار گسترده و پیچیده می باشد اما به صورت کلی در نرم افزار مدیریت مطب آنلاین آنلاین امنیت داده ها از سه منظر 'محرمانگی' ، 'صحت' و 'دسترس پذیری' بررسی و راهکارهای لازم لحاظ شده است و لازم به ذکر است که به دفعات، حملات مرسوم در حوزه نرم افزارهای تحت وب شبیه سازی شده اند و نرم افزار مورد تست قرار گرفته است.

7 -  اطلاعات نرم افزار مدیریت مطب آنلاین در کجا ذخیره می شود؟

پاســـخ :    هر پزشک بنابر تشخیص و انتخاب خود یک سرور اختصاصی از شرکت دلخواه با مالکیت شخص پزشک تهیه می نماید و نرم افزار مطب روی سرور پزشک نصب می گردد، همچنین مسئولیت پشتیبان گیری از اطلاعات بیماران بر عهده خود پزشک و شرکت ارائه دهنده سرور می باشد.

8 -  آیا احتیاج به نصب نرم افزار خاصی روی سیستم هست ؟

پاســـخ :   این نرم افزار مدیریت مطب آنلاین به دلیل آنلاین بودن نرم افزار مطب نیاز به هیچ گونه نصب بر روی سخت افزار خاصی و یا ایجاد شبکه در مطب مورد نظر ندارد. شما در هر زمان و در هر مکان توسط هر سیستمی که به اینترنت دسترسی داشته باشد می توانید از نرم افزار مدیریت مطب آنلاین خود استفاده نمایید و به پرونده بیماران خود دسترسی داشته باشید، مانند سیستم Gmail.

9 -  آیا امکان گرفتن نسخه پشتیبان در نرم افزار مدیریت مطب آنلاین وجود دارد؟

پاســـخ :   بله، امکان تهیه نسخه پشتیبان توسط پزشک نیز در نرم افزار مدیریت مطب آنلاین فراهم شده است.

10 -  افزایش قیمت اشتراک نرم افزار مدیریت مطب آنلاین در سالهای بعد به چه صورت خواهد بود ؟

پاســـخ :    قیمت نرم افزار مطب بر اساس میزان تورم سالیانه و هزینه تمام شده جهت طراحی، توسعه، به روز رسانی و پشتیبانی نرم افزار هر ساله تغییر خواهد کرد.

11 -  آیا نرم افزار مدیریت مطب آنلاین آنلاین روی تعداد سیستم محدودی قابلیت استفاده دارد ؟

پاســـخ :   نرم افزار مدیریت مطب آنلاین آنلاین به دلیل ماهیت آنلاین بودنش هیچ محدودیتی بر اساس تعداد سیستم هایی که می توانند از نرم افزار مدیریت مطب آنلاین استفاده کنند ندارد و شرکت نیز سیاست محدود سازی را ندارد و نخواهد داشت .

12 -  آیا امکان تعیین سطح دسترسی برای کاربران در نرم افزار مدیریت مطب آنلاین وجود دارد ؟

پاســـخ :   بله ، ماژول بسیار حرفه ای در نرم افزار مدیریت مطب آنلاین طراحی شده است که شما می توایند با تعریف نقش و کاربر ، دسترسی تمامی بخش ها و عملیات های نرم افزار مدیریت مطب آنلاین را مدیریت نمایید .

13 -  آیا نرم افزار مطب بر روی تلفن همراه نیز قابل استفاده است ؟

پاســـخ :   بله نرم افزار مطب به دلیل ماهیت اینترنتی بودن بر روی تمامی دستگاه های متصل به اینترنت مانند تبلت و تلفن همراه و لپ تاب و رایانه شخصی که به اینترنت متصل باشند قابل دسترس و استفاده خواهد بود.

14 -  آیا اکانت نرم افزار مدیریت مطب آنلاین آنلاین هر سال باید خریداری شود ؟

پاســـخ :    شما می توانید هم به صورت کلی برای همیشه نرم افزار را خریداری نمایید و هم به صورت پرداخت جهت حق اشتراک سالیانه از نرم افزار استفاده نمایید.

15 -  راههای ارتباطی با تیم مشاوره و پشتیبانی به چه صورتی است ؟

پاســـخ :   راه های ارتباطی جهت امور مشاوره و پشتیبانی تماس تلفنی می باشد.

16 -  نرم افزار مدیریت مطب آنلاین آنلاین دارای چه امکاناتی می باشد؟ هزینه های آن به چه صورتی است ؟

پاســـخ :   کلیه امکانات نرم افزار مدیریت مطب آنلاین آنلاین در بخش های مختلف سایت توضیح داده شده که می توانید مراجعه و مطالعه نمایید و در مورد هزینه و امکانات و ماژول ها باید گفت که به صورت کلی همه آن ها رایگان می باشد و تنها هزینه شما همان حق استفاده سالیانه یا خرید کلی نرم افزار مدیریت مطب آنلاین می باشد.

17 -  آیا امکان انتقال اطلاعات از سایر نرم افزارها به نرم افزار مدیریت مطب آنلاین وجود دارد؟

پاســـخ :   در این صورت بایستی با ما تماس بگیرید و نرم افزار کنونی خود را معرفی نمایید. پس از بررسی کارشناس های فنی وضعیت انتقال اطلاعات را به شما توضیح خواهند داد.

18 -  آیا امکان انتقال اطلاعات از نرم افزار مدیریت مطب آنلاین به سایر نرم افزارها وجود دارد؟

پاســـخ :   بله، نسخه پشتیبان اطلاعات در اختیار شما قرار خواهد گرفت که امکان انتقال به همه نرم افزارهای دیگر را دارد.

19 -  آیا بعد از اتمام مهلت اکانت نرم افزار مدیریت مطب آنلاین به صورت کلی قطع می شود؟

پاســـخ :   نرم افزار مدیریت مطب آنلاین به گونه ای برنامه ریزی شده است که راس تاریخ های مشخص، ۱۰ روز مانده، ۳ روز مانده، یادآوری های لازم را اعلام می نماید. پس از اتمام مدت زمان لایسنس، دسترسی شما به نرم نرم افزار مدیریت مطب آنلاین قطع خواهد شد اما کلیه اطلاعات شما نگهداری شده و محفوظ باقی خواهد ماند.