سوالات متدوال نرم افزار مطب


در ادامه به بررسی سوالات متداولی در مورد نرم افزار مطب می پردازیم که قبل از خرید نرم افزار لازم است حتما بدانید تا بتوانید انتخاب درستی انجام دهید


1 -  چرا نرم افزار مطب آنلاین؟

نرم افزار مطب آنلاین اولین نرم افزار مطب آنلاین و تحت وب مدیریت مطب در ایران می باشد که بر پایه جدیدترین تکنولوژی سال 2021 در دنیای نرم افزارهای تحت وب طراحی و بروزرسانی گردیده است. پروژه تحقیقات و طراحی اولیه آن از بهمن ماه 1394 شروع و اولین نسخه نرم افزار مطب آنلاین در آذر ماه ۱۳۹5 رونمایی گردید.

2 - آیا نرم افزار مطب آنلاین بر روی تمام مرورگرهای معروف کار می کند؟

بله، نرم افزار مطب آنلاین به دلیل رعایت استانداردهای طراحی تحت وب و آنلاین بر روی تمامی مرورگرهای روز دنیا به راحتی اجرا می شود، اما ما به جهت کاربری ساده مرورگر و سرعت بیشتر، استفاده از مرورگر کروم (Chrome) را به شما پیشنهاد می دهیم.

3 - آیا نرم افزار مطب آنلاین بر روی موبایل، تبلت و کامپیوتر قابل استفاده می باشد؟

بله، نرم افزار مطب آنلاین با استفاده از تکنولوژی 'بوت استرپ' (Bootstrap) طراحی شده بنایراین این امکان را برای پزشکان فراهم می نماید که با استفاده از تمامی دستگاه هایی که قابلیت اتصال به اینترنت را دارند، مانند: رایانه یا کامپیوتر خانگی، لپ تاپ، تبلت، موبایل، آیپد از کلیه امکانات نرم افزار مطب آنلاین در هر زمان و در هر مکان استفاده نمایند.

4 - آیا نرم افزار مطب آنلاین قابلیت شخصی سازی بر اساس نیاز و درخواست هر پزشک را داراست؟

یکی از ویژگی های منحصر به فرد نرم افزار مطب آنلاین امکان شخصی سازی می باشد بنابراین هر پزشک با ورود به بخش تنظیمات نرم افزار مطب خود می تواند تمامی بخش ها مانند داشبورد، گزارشات، تعاریف، تقویم و ... را با سلیقه خود تنظیم نماید یا تغییره دهد و نرم افزار مطب آنلاین را به محیطی سهل و لذت بخش برای خود تبدیل نماید. همچنین لازم به ذکر است شرکت نرم افزار مطب آنلاین بنا به درخواست هر پزشک کلیه تغییرات و برنامه نویسی های درخواستی شما در نرم افزار مطب را به صورت کاملا رایگان انجام می دهد.

5 - برای استفاده از نرم افزار مطب آنلاین چه سرعتی برای اینترنت مناسب و کافی است؟

شما با کمترین سرعت اینترنت ADSL یا ایرانسل یا همراه اول می توانید به راحتی از کلیه امکانت نرم افزار مطب آنلاین در لپ تاپ یا تبلت یا کوشی موبایل و یا کامپیوتر خانگی خود استفاده نمایید.

6 - امنیت نرم افزار مطب آنلاین چگونه تضمین می شود؟

ما برای هر پزشک به صورت جداگانه و یک سرور اختصاصی خریداری می نماییم و تمامی اطلاعات نرم افزار مطب شما به صورت رمز نگاری شده در سرور اختصاصی شما ذخیره می کردد و دسترسی به این اطلاعات فقط با رمز کاربری که خود پزشک از قبل در نرم افزار مطب تعریف کرده است امکان پذیر می باشد. همچنین امنیت اطلاعات از 3 منظر محرمانگی، صحت و دسترس پذیری بررسی شده و راهکارهای لازم لحاظ شده است. لازم به ذکر است که به دفعات، آخرین حملات مرسوم در حوزه نرم افزارهای تحت وب شبیه سازی می شوند و نرم افزار مطب آنلاین مورد تست قرار گرفته می شود و به روزرسانی های امنیتی به صورت آنلاین و خودکار و رایگان در نرم افزار مطب شما اعمال می گردد.

7 - اطلاعات نرم افزار مطب آنلاین در کجا ذخیره می شود؟

ما برای هر پزشک بنابر تشخیص و انتخاب خود یک سرور اختصاصی از شرکت دلخواه خود با مالکیت شخص خود پزشک تهیه می نماییم و نرم افزار مطب را روی سرور اختصاصی پزشک نصب می کنیم، همچنین پشتیبان گیری از اطلاعات بیماران به صورت خودکار در نرم افزار مطب انجام می گردد.

8 - آیا احتیاج به نصب نرم افزار یا سخت افزار خاصی روی سیستم هست؟

نرم افزار مطب آنلاین به دلیل تحت وب و آنلاین بودن نرم افزار نیاز به نصب هیچ گونه نرم افزاری ندارد. همچنین نیاز به هیچ گونه سخت افزار خاص و یا ایجاد شبکه در مطب شما ندارد. شما در هر زمان و در هر مکان توسط هر سیستمی که به اینترنت دسترسی داشته باشد می توانید از نرم افزار مطب آنلاین خود به صورت کامل استفاده نمایید و به کلیه امکانات و پرونده های الکترونیک سلامت بیماران خود دسترسی داشته باشید، دقیقا مانند نرم افزار Gmail!

9 - آیا امکان گرفتن نسخه پشتیبان خودکار در نرم افزار مطب آنلاین وجود دارد؟

بله، امکان تهیه نسخه پشتیبان خودکار در نرم افزار مطب آنلاین فراهم شده است. بنابراین نرم افزار مطب شما در پایان هر روز کاری به صورت خودکار از کلیه اطلاعات نرم افزار مطب شما نسخه پشتیبان تهیه کرده و در سرور اختصاصی شما ذخیره می نماید.

10 - افزایش قیمت اشتراک نرم افزار مطب آنلاین در سال های بعدی به چه صورت خواهد بود؟

قیمت نرم افزار مطب بر اساس میزان تورم سالیانه و هزینه تمام شده جهت طراحی، توسعه، به روز رسانی و پشتیبانی نرم افزار مطب هر ساله به مقدار بسیار کم، منطقی و معقول تغییر خواهد کرد.

11 - آیا امکان استفاده همزمان چندین پزشک و چندین منشی از نرم افزار مطب آنلاین در یک مطب وجود دارد؟

نرم افزار مطب آنلاین به دلیل ماهیت آنلاین و تحت وب بودنش هیچ نوع محدودیتی در تعداد کاربرانی که می توانند همزمان از نرم افزار مطب آنلاین استفاده کنند ندارد. به طور مثال همزمان 10 منشی و 10 پزشک می توانند از نرم افزار مطب آنلاین در یک مطب استفاده کنند.

12 - آیا امکان تعریف سطوح دسترسی مختلف برای پزشک ها و منشی های مطب در نرم افزار مطب آنلاین وجود دارد؟

بله، مدیر اصلی نرم افزار یا پزشک مطب می تواند با ورود به بخش تنظیمات اصلی نرم افزار سطوح دسترسی متفاوت به بخش های مختلف نرم افزار مطب را تعریف نماید و یا تغییر دهد. بدیهی است که به صورت پیش فرض منشی مطب اجازه دسترسی به بخش های گزارشات مالی و پرونده الکترونیک سلامت بیماران را نخواهد داشت.

13 - آیا نرم افزار مطب آنلاین بر روی تلفن همراه(موبایل) یا تبلت نیز قابل استفاده است؟

بله نرم افزار مطب آنلاین، به دلیل ماهیت آنلاین، وب بیس و اینترنتی بودن بر روی تمامی دستگاه های متصل به اینترنت مانند تبلت و تلفن همراه(موبایل) و لپ تاب و رایانه شخصی هم قابل دسترس و قابل استفاده خواهد بود.

14 - آیا اکانت نرم افزار مطب آنلاین آنلاین هر سال باید خریداری شود ؟

شما می توانید هم به صورت کلی و یکجا برای همیشه نرم افزار مطب آنلاین را مادام العمر خریداری نمایید و هم به صورت پرداخت جهت حق اشتراک سالیانه از نرم افزار مدیریت مطب آنلاین استفاده نمایید.

15 - راههای ارتباطی با تیم مشاوره و پشتیبانی شرکت نرم افزار مطب آنلاین به چه صورتی است؟

یکی از راه های ارتباطی جهت امور مشاوره و پشتیبانی، تماس تلفنی و پاسخ گویی 24 ساعته شرکت نرم افزار مطب آنلاین می باشد. همچنین بنا به درخواست پزشک، پشتیبان فنی به صورت حضوری به مطب یا کلینیک پزشک در تمامی نقاط ایران مراجعه کرده و مشکل یا سوال پزشک را به صورت حضوری بر طرف می نماید.

16 - نرم افزار مطب آنلاین دارای چه امکاناتی می باشد؟ هزینه آن به چه صورت است؟

نرم افزار مطب آنلاین با دموی رایگان و قلم نوری، مدیریت مالی و گزارشگیر، شخصی سازی نرم افزار مطب، پرونده الکترونیک سلامت، نوبت دهی اینترنتی و وبسایت رایگان برای پزشک می باشد. همچنین کلیه امکانات نرم افزار مطب آنلاین در بخش های مختلف سایت توضیح داده شده که می توانید به بخش نرم افزار مدیریت مطب آنلاین مراجعه و مطالعه نمایید و در مورد هزینه و امکانات و ماژول ها باید گفت که به صورت کلی همه آن ها رایگان می باشد و تنها هزینه شما همان حق استفاده سالیانه یا خرید کلی نرم افزار مطب آنلاین می باشد.

17 - آیا امکان انتقال اطلاعات از سایر نرم افزارهای مطب موجود به نرم افزار مدیریت مطب آنلاین وجود دارد؟

بله امکان انتقال سریع و رایگان کلیه اطلاعات از تمامی نرم افزارهای مطب موجود به نرم افزار مدیریت مطب آنلاین وجود دارد. بدین منظور تنها کافیست با ما تماس بگیرید و نرم افزار مطب کنونی خود را معرفی نمایید. کارشناسان فنی شرکت مطب آنلاین کلیه اطلاعات را به صورت رایگان در کمتر از 1 ساعت به نرم افزار مطب آنلاین شما انتقال خواهند داد.

18 - آیا امکان انتقال اطلاعات از نرم افزار مدیریت مطب آنلاین به سایر نرم افزارهای مطب وجود دارد؟

بله، شما در قسمت تنظیمات نرم افزار مطب آنلاین خود به فایل ZIP شده نسخه پشتیبان اطلاعات نرم افزار مطب خود دسترسی خواهید داشت که با این فایل ZIP شده به سادگی امکان انتقال اطلاعات نرم افزار مطب خود را به همه نرم افزارهای دیگر خواهید داشت.

19 - آیا بعد از اتمام مهلت قرارداد دسترسی به اکانت نرم افزار مطب آنلاین به صورت کلی قطع می شود؟

نرم افزار مطب آنلاین به گونه ای برنامه ریزی شده است که راس تاریخ های مشخص 30 روز مانده، ۱۰ روز مانده، ۳ روز مانده، یادآوری های لازم را به شما اعلام می نماید، همچنین کارشناسان شرکت جهت یادآوری سر رسید سالیانه با شما تماس خواهند گرفت. پس از اتمام مدت زمان قرارداد و لایسنس نرم افزار، دسترسی شما به نرم افزار مطب آنلاین محدود خواهد شد اما کلیه اطلاعات شما نگهداری شده و محفوظ باقی خواهد ماند.

پشتیبانی نرم افزار مطب آنلاین در واتساپ