نرم افزار مطب نرم افزار مطب آنلاین

نوبت دهی اینترنتی همراه با ارسال خودکار پیامک یادآوری نوبت به بیماران

با نرم افزار نوبت دهی اینترنتی همراه با ارسال خودکار پیامک یادآوری نوبت به بیماران در وقت و هزینه مطب خود صرفه جویی کنید. در این مقاله قصد داریم در مورد نرم افزار نوبت دهی اینترنتی همراه با ارسال خودکار پیامک یادآوری نوبت به بیماران صحبت کنیم. در ادامه نکات و راهکارهایی بسیار مهم را در این زمینه ارائه می کنیم، با ما همراه باشید.

ساده ترین روش نوبت دهی اینترنتی مطب در سال 2022!

همچنین در این مقاله ساده ترین روش نوبت دهی اینترنتی مطب در سال 2022 را بررسی می کنیم و در ادامه روش هایی در زمینه نوبت دهی اینترنتی مطب ارائه می دهیم.

در دنیای امروز فناوری اطلاعات حرف اول را می زند، از طرفی مردم کشورمان ایران با مشغله های گوناگون مواجه هستند که باعث گردیده آستانه تحمل افراد تا حد قابل توجهی پایین بیاید، همچنین وضعیت ازدحام بیماران و نوبت دهی به شیوه سنتی و حضوری در برخی از مطب ها باعث بی نظمی و آشفتگی شده و به عبارتی زجر آور گردیده و این خود جای تامل دارد که چرا پزشکان سیستم نوبت دهی خود را متحول نمی کنند!

سیستم نوبت دهی اینترنتی همراه با ارسال خودکار پیامک یادآوری نوبت به بیماران(Online Appointments with Automatic Sending of SMS Reminders to Patients)

شرکت نرم افزاری مطب آنلاین به هدف نظم دادن به روند نوبت دهی مطب و رفاه حال بیماران اقدام به طراحی نرم افزار یکپارچه نوبت دهی اینترنتی بیماران کرده است.امروزه سیستم های نوبت دهی تحت وب و ربات های نوبت دهی تلگرامی بسیار پر کاربرد شده اند. کاربرد اين نوع سیستم ها برای تمامی مراکز درمانی که تعدد زیادی بیمار دارند بسیار مفید و تاثیرگذار است. با توجه به تعداد مراجعه بالای بیماران وجود سیستمی كه بتواند مراجعین را کنترل نماید و باعث کاهش زمان تلف شده بیماران در مطب گردد، لازم و ضروری است.سیستم نوبت دهی شرکت نرم افزاری مطب آنلاین برای تسهیل کار ،سرعت بیشتر و نظم بخشیدن به روال های تکراری در مراکز درمانی توليد گردیده و باعث مکانیزه شدن روال های جاری در مراکز درمانی می گردد.

كاربر جهت نوبت دهی ابتدا وارد سایت پزشکی شده و در صورت نداشتن حساب کاربری ابتدا ثبت نام می نمايد. پس از اين مرحله، لیست روزها و ساعت های باز برای بیمار نمایش داده می شود. کاربر پس از انتخاب يكی از روزها وارد آن روز مشخص شده و می تواند در خواست نوبت براي ساعات باز نماید. درخواست نوبت به صورت هوشمند انجام می شود، مثلا نوبت دهی تنها در زمان هايی صورت می گيرد كه توسط مدير سايت اختصاصی پزشک مشخص شده است. همچنین در صورتی كه ظرفیت روز و ساعت مشخص پر شده باشد به كاربر نوبت داده نمی شود. نهایتا کاربر می بایستی هزینه مورد نظر را به يكی از دو روش پرداخت آنلاين و يا غیر آنلاین پرداخت نمايد .پس از انجام موفقیت آمیز پرداخت يک پرینت نوبت به كاربر داده می شود كه شامل كليه مشخصات نوبت رزرو شده می باشد. همچنین پيامكی مبنی بر تاييد نوبت برای كاربر از طرف نرم افزار مطب ارسال می گردد.مزایای استفاده از سامانه نوبت دهی اینترنتی همراه با ارسال خودکار پیامک یادآوری نوبت به بیماران چیست؟

مزایای سیستم نوبت دهی نرم افزار مطب آنلاین:

حرف دل بیماران

وقتی در مطب های شلوغ به پای حرف دل بسیاری از بیماران می نشینیم، از پاسخ گویی نامناسب پرسنل در مطب گلایه دارند و تاکید می کنند بارها برای گرفتن نوبت اقدام کردند و به زحمت توانسته اند نوبت بگیرند و این نارضایتی در طول زمان موجب لطمه به اعتبار و محبوبیت پزشک می گردد.


سامانه یک پارچه نوبت دهی هوشمند تلگرامی در نرم افزار مطب آنلاین می تواند راه گشا و پایان بخش مشکلات نوبت دهی در مطب شما باشدنوبت دهی تلگرامی بیماران


آیا میدانید امروزه تعداد کاربران تلگرام و واتساپ از سایر رسانه های تبلیغاتی پیشی گرفته است؟!

گزارش روند استفاده مردم ایران از شبکه های اجتماعی از فروردین 1397 تا تیر 1398نرم افزار مطب آنلاین: گزارش روند استفاده مردم ایران از شبکه های اجتماعی

با توجه به آمار ارائه شده از روند استفاده مردم ایران از شبکه های اجتماعی به این نتیجه می رسیم که هنوز هم محبوب ترین و پر استفاده ترین شبکه اجتماعی بین مردم ایران تلگرام است.

ساخت ربات تلگرام نوبت دهی پزشکان ایده ایی جدید توسط شرکت نرم افزاری مطب آنلاین می باشد که تغییرات شگرفی را در ارتباط و دسترسی بین پزشک و بیمار به وجود آورده است، این ربات به صورت اختصاصی برای یک پزشک ساخته می شود و اطلاعات ربات متناسب با درخواست پزشک شخصی سازی و وارد و تنظیم می گردد.(نرم افزار مطب شخصی سازی شده)چرا نوبت دهی تلگرامی  یا نوبت دهی اینترنتی همراه با ارسال خودکار پیامک یادآوری نوبت به بیماران مطب مهم است ؟

نوبت دهی اینترنتی تلگرام از رایج ترین راه های دریافت نوبت پزشک در سطح جهان است و نه تنها نوبت دهی اینترنتی در حوزه پزشکی، بلکه در همه شاخه هایی که به نوبت دهی نیاز دارند استفاده می شود.

توجه به این نکته بسیار مهم است که امروزه تمامی افراد جامعه با رنج سنی از کهن سالان تا جوانان همگی طرز کار با تلگرام را بلد هستند و استفاده از تلگرام برای همه مردم ایران راحت است. همچنین بر اساس آمار اکثر ایرانیان دارای موبایل نرم افزار تلگرام را روی موبایل خود نصب دارند. بنابراین ساده ترین روش نوبت دهی اینترنتی مطب در سال 2022 ربات تلگرام نوبت دهی پزشکان می باشد.

تلگرام نرم افزاری است که بر روی دستگاه تلفن همراه هوشمند اکثر ایرانیان وجود دارد. از نظر همه گیری و جامعیت حتی از سیستم های تحت وب هم گستردگی بیشتری دارد و در دسترس تر می باشند.

درصد استفاده از تلگرام و اینترنت در ایران، روز به روز در حال افزایش است. طبق آخرین آمارها، ۳۸ میلیون کاربر فعال اینترنت در ایران داریم که از این تعداد ۲۸ میلیون کاربر اینترنت پرسرعت هستند.

به گزارش روزنامه مشرق:

در آبان ماه ۱۳۹۴ بر اساس محاسبات صورت گرفته از روی سرور مرکزی تلگرام تعداد کاربران ایرانی ۲۳ میلیون شمارش شد. اما امروز بیش از ۴۵ میلیون کاربر ایرانی روی تلگرام داریم!

این آمار نشان می دهد که امروزه مردم بیشتر وقت خود را در تلگرام می گذرانند و نوبت دهی تلگرامی پزشکان گزینه ای بسیار مناسب برای بیماران است.نوبت دهی بیماران با ربات تلگرامی

ایجاد مزیت رقابتی برای پزشک

با توجه به نیاز پزشکی در کشور و پیشرفت چشمگیر حوزه پزشکی در چند سال اخیر، رقابت برای جلب رضایت بیماران بسیار مهم شده است.

نوبت دهی تلگرامی پزشکان و به وجود آوردن شرایط آسان نوبت گرفتن، انتقال حس آرامش به بیماران از کارهای مهمی است که برای افزایش رضایت بیماران می توان اجرا کرد.

افزایش کارایی پرسنل در مطب

دیگر مزیت نوبت دهی تلگرامی، بالا رفتن عملکرد پرسنل است, زمانی که پزشک از نوبت دهی تلگرامی استفاده کند، دیگر نیازی به نوبت دهی حضوری در مطب نیست.

نوبت دکتر

پرسنل مطب به سایر بیمارانی که در مطب حاضر هستند و برای همان روز نوبت دارند رسیدگی می کنند و این کار در دراز مدت باعث رضایت شغلی پرسنل و رضایت مندی بیماران از خدمت رسانی خواهد شد.

نوبت دهی تلگرامی حتی با اینترنت ضعیف

یکی از ویژگی های بسیار مهم تلگرام، عدم نیاز به اینترنت قوی است. بیمار با یک اینترنت ساده و حتی ضعیف هم می توانید از تلگرام استفاده کند.

حالا این را در نظر بگیرید که بسیاری از بیماران شما دسترسی راحتی به اینترنت قوی ندارند. این خبر می تواند بسیار برای آنها خوشحال کننده باشد تا خودشان نوبت دلخواهشان را حتی از راهی دور بگیرند و دردسر شما و منشی را هم از بین ببرند.

نوبت دهی اینترنتی پزشکاننوبت دهی جدید پزشکان در دست تکنولوژی

سامانه نوبت دهی اینترنتی

نوبت پزشکی

نوبت دکتر
نوبت دهی دکتر
نوبت دهی اینترنتی
نوبت دهی 24 ساعته۱۰ نکته در مورد نوبت دهی اینترنتی

نوبت دهی اینترنتی یا نوبت دهی آنلاین بیماران روش جدیدی است در کنار نوبت دهی تلفنی مطب.

  1. بیمارانی که به صورت اینترنتی نوبت می گیرند، می بایست حداقل یک ساعت انتظار را در مطب دکتر در نظر داشته باشند
  2. بیماران بعد از ثبت اطلاعات خود در سایت اختصاصی پزشک می بایست منتظر تایید نهایی نوبت خود باشند
  3. همواره افرادی که نامه ارجاع از پزشک در بیمارستان دریافت کرده اند و یا خانم های باردار و یا افرادی که از مشتریان وفادار پزشک می باشند در اولویت قرار دارند
  4. ساعات ویزیت هر پزشک با پزشک دیگر متفاوت می باشد و طبق ساعات اعلام شده از سوی پزشک ویزیت به عمل خواهد آمد
  5. نوبت گرفتن از دکتر به صورت تمام وقت بوده اما مراجعه به مطب و ویزیت توسط پزشک معالج بر حسب اولویت زمانی و ساعات حضور پزشک مقدور می باشد

نوبت آنلاین یا اینترنتیافزایش بیماران

نوبت دهی مدرن یا نرم افزار نوبت دهی، شیوه نوینی است که تنها روش اینترنتی را شامل نمی شود بلکه شامل تلفن گویا و نوبت گیری از طریق اپلیکیشن موبایل هم می باشد. پس در نهایت مراجعه کنندگان بیشتری از سراسر کشور می توانند نوبت دلخواه خود را به راحتی دریافت کنند.
مردم از روش های راحت استقبال خوبی می کنند وگرنه تا الان هم ثبت نام ها به صورت حضوری و ایستادن در صف های طولانی انجام می شد.


متداول شدن نوبت دهی اینترنتی همراه با ارسال خودکار پیامک یادآوری نوبت به بیماران

این روش هرچند نسبت به مطب داری سنتی، جدیدتر می باشد اما روز به روز کاربرد و پیشرفت بیشتری پیدا می کند. جامعه مدرن امروزی شرایط را به سمتی هدایت می کند که روش های سنتی کنار گذاشته شده و روش های مدرن جایگزین می شوند. به طور مثال نرم افزاری مثل یاهو مسنجر جای خود را به برنامه هایی مثل تلگرام داد. پس کسانی که زودتر، از این روش استفاده کنند برای بلند مدت خود برنامه ریزی کرده اند و اعتبار بیشتری هم کسب می کنند. پس سرمایه گذاری در این زمینه، سود آینده را تضمین می کند.

نوبت دهی ۲۴ ساعته

با استفاده از این روش در مطب خود را به صورت ۲۴ ساعته بازبگذارید!! مراجعه کننده با جستجو نام شما در گوگل در هر ساعت از شبانه روز که بخواهد می تواند برای خود نوبت دریافت کند و این حس اعتماد نسبت به شما را در او افزایش می دهد.

اطلاعات کامل از بیماران

با استفاده از خدمات این روش، پزشک می تواند از تعداد بیماران حاضر در مطب، تعداد افرادی که نوبت خود را کنسل کرده اند مطلع شود و زمان خود را متناسب با تعداد آنها تنظیم کند. مدیریت مطب به این نحو می تواند باعث رضایت خاطر پزشک شود و این نظم و ترتیب در رفت و آمد پزشک، منشی و بیماران و رضایت آنها، چینش پرونده ها و … در بهبود بازار کار پزشک تاثیر به سزایی دارد.2. به چه علت نرم افزار مطب من به یک سیستم نوبت دهی احتیاج دارد؟

 لطفا جهت تماس رایگان با ما روی آیکون سبز رنگ زیر کلیک کنید و در برنامه WhatsApp به ما پیام دهید
 

کارشناسان ما مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات و سوالات شما هستند

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تماس

۰۲۱۶۶۴۲۱۱۶۴

یا

۰۹۱۲۵۷۹۰۹۰۲

تماس بگیرید

 


اگر برنامه WhatsApp را ندارید و یا امکان تماس تلفنی با ما را ندارید با پر کردن فرم زیر، مشاور شرکت نرم افزار مطب آنلاین به زودی با شما تماس خواهد گرفت

امتیاز این نوشته:
0/5 (0 نظر)
لطفا بر اساس میزان رضایت خود از این نوشته از 1 تا 5 روی ستاره های زیر کلیک کنید:
[تعداد کل افراد: 0 و میانگین امتیازات داده شده: 0]
خروج از نسخه موبایل