نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی لیزر

با نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی لیزر اطلاعات بیماران پوست و مو را آنلاین وارد نرم افزار کلینیک کرده و کلینیک پوست را آنلاین مدیریت کنید! نرم افزار مطب آنلاین در هر زمان و مکان در دسترس است. در این مقاله بروزترین ویژگی های نرم افزار کلینیک پوست و مو و زیبایی و لیزر را بررسی و راه کارهایی در زمینه انتخاب و خرید نرم افزار مدیریت کلینیک پوست و مو و زیبایی و لیزر ارائه می دهیم.

https://t.me/s/beauty_clinics

نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی لیزر

نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی لیزر

در زیر لیست عنوان هایی که در مقاله نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی و لیزر خواهید خواند را مشاهده می فرمایید:

 1. ثبت پرونده الکترونیکی بیماران همراه با اطلاعات و مشخصات اختصاصی مربوط به هر دستگاه لیزر در کلینیک (تعداد شات ها لیزر، طول موج لیزر، فرکانس لیزر و…)
 2. ثبت پرونده الکترونیک بیماران در نرم افزار کلینیک با قلم نوری، قلم تبلت، خودکار دیجیتالی جوهردار
 3. تصویر 3 بعدی کامل از تمامی اجزا صورت بیمار در نرم افزار کلینیک مو و زیبایی(Laser Beauty Hair Skin Clinic software)
 4. از موضع مورد نظر بیمار با موبایل خود عکس و فیلم گرفته و همان لحظه به پرونده الکترونیک بیمار اضافه کنید
 5. تشکیل پرونده الکترونیک بیمار در نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی لیزر
 6. جستجوی پرونده الکترونیک بیماران در نرم افزار کلینیک
 7. نرم افزار مطب آنلاین در هر زمان و مکان در دسترس است
 8. مشاهده، بررسی و تحلیل کلیه فعالیت های روزانه کلینیک همراه با گزارش گیری کامل بر روی نمودار
 9. ویژگی مدیریت اتوماتیک موجودی انبار کلینیک پوست و زیبایی
 10. ویژگی اتصال نرم افزار کلینیک پوست مو، لیزر زیبایی به سیستم داروخانه
 11. ارسال خودکار قبض برای موبایل بیمار همراه با تمامی اطلاعات درمانی و هزینه های انجام شده
 12. محاسبه خودکار اطلاعات مالی بیمار شامل تخفیف ها و مقدار بستانکاری و بدهکاری
 13. دریافت تعهدنامه از بیمار با اثر انگشت و ذخیره خودکار تعهدنامه در پرونده الکترونیک بیمار
 14. نوبت دهی اینترنتی بیماران در کلینیک پوست زیبایی لیزر بر اساس نام پزشک و دستگاه لیزر
 15. ارسال انبوه پیامک جهت اطلاع رسانی های مهم کلینیک
 16. پشتیبان گیری خودکار نرم افزار کلینیک
 17. باشگاه مشتریان در نرم افزار کلینیک
 18. خانم ها وفادارترین مشتریان کلینیک شما
 19. هر خانمی حس خاص بودن را دوست دارد
 20. تشویق مراجعین به استفاده از تمامی خدمات کلینیک
 21. نظرسنجی موثرترین روش در حفظ مشتریان کلینیک
 22. هرگز قدرت تبلیغات دهان به دهان را دست کم نگیرید!
نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی لیزر

نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی لیزر

 

در زیر با برخی از ویژگی های برجسته نرم افزار کلینیک پوست مو، زیبایی و لیزر آشنا می شویم:

ثبت پرونده الکترونیکی بیماران همراه با اطلاعات و مشخصات اختصاصی مربوط به هر دستگاه لیزر در کلینیک (تعداد شات ها لیزر، طول موج لیزر، فرکانس لیزر و…)

یکی از مهمترین نکات در ارائه سرویس بهتر به بیماران کلینیک پوست مو زیبایی لیزر، آگاهی پزشک از پرونده پیشین بیماران است. پزشک کلینیک با آگاهی از داروهای مصرفی و جزئیات درمانی پیشین بیماران می تواند تصمیم و تشخیص دقیق تری برای معالجه بیماران داشته باشد. بنابراین ثبت پرونده الکترونیکی بیماران در نرم افزار مدیریت کلینیک پوست مو زیبایی لیزر همراه با جزئیات، کمک شایانی به افزایش کیفیت ارائه خدمات به بیماران در کلینیک خواهد داشت.

جالب است بدانید ثبت اطلاعات بیماران در نرم افزار کلینیک با تمامی جزئیات، شامل فرکانس لیزر و تعداد شات های انجام شده توسط دستگاه لیزر برای هر بیمار امکان پذیر می باشد. همچنین طول موج استفاده شده در دستگاه نیز با تمامی جزئیات مربوطه در نرم افزار کلینیک با تاریخ و ساعت مراجعه بیمار ذخیره می گردد.

برای نمونه دستگاه های لیزر (نوری IPL با نور و فرکانس رادیویی، Nd- YAG با طول موج 1056 نانومتر، دایود با طول موج 800 نانومتر، الکساندرایت با طول موجه 755 نانومتر) در نرم افزار کلینیک لیزر با تمامی مشخصات و جزئیات قابل تعریف می باشد. همچنین امکان شخصی سازی رایگان برای هر دستگاه بر اساس درخواست و نیاز هر کلینیک وجود دارد.

همچنین امکان افزودن جواب آزمایشات، تصاویر سونوگرافی، رادیولوژی در پرونده الکترونیک بیماران  وجود دارد. در این نرم افزار کلینیک امکان پذیرش بیماران با استفاده از پکیج های از پیش تعریف شده وجود دارد. به عنوان مثال پکیج های لیزر و لاغری را در نظر بگیرید که امکان تعریف و تغییر نام و مدت زمان و هزینه پکیج ها در قسمت مدیریت نرم افزار وجود دارد. حتی می توانید نام دستگاه استفاده شده برای درمان بیمار را در این قسمت ذخیره نمایید.

همچنین با کلیک بر روی پرونده الکترونیکی بیمار می توانید خلاصه ایی از پرونده بیمار شامل: درمان های انحام شده، داروهای تجویز شده، آخرین تاریخ مراجعه، توصیه های داده شده و تصاویر الصاق شده قبل و بعد از درمان به پرونده الکترونیک بیمار، حساسیت ها، سوابق جراحی و داروهای مصرف شده بیمار را به سادگی مشاهده نمایید.

شایان ذکر است که در پرونده الکترونیک بیمار فرم های تزریق ژل و بوتاکس، دستگاه های لاغری و لیزر موجود است و امکان ویرایش و تغییر این فرم ها در نرم افزار کلینیک وجود دارد. برای مثال در این فرم ها شما می توانید نواحی تزریق شده ژل را انتخاب کرده و تعیین کنید چند CC ژل را به صورت تزریق کرده اید، حتی می توانید مارک و نوع ژل استفاده شده را در پرونده الکترونیکی ذخیره نمایید.

همچنین می توانید در قسمت کرم ها و داروها و مارک های معروف و داروها روتین را مشاهده و انتخاب کرده و نسخه الکترونیکی بیمار را ایجاد نمایید. این نسخه الکترونیکی به صورت خودکار به داروخانه مورد نظر شما ارسال خواهد شد. تمامی این اطلاعات همراه با جزئیات ذکر شده در مراجعه بعدی فرد به صورت خلاصه در تبلت پزشک نمایش داده می شود.

ثبت پرونده الکترونیکی بیماران همراه با اطلاعات و مشخصات اختصاصی مربوط به هر دستگاه لیزر در کلینیک

ثبت پرونده الکترونیکی بیماران همراه با اطلاعات و مشخصات اختصاصی مربوط به هر دستگاه لیزر در کلینیک

ثبت پرونده الکترونیک بیماران در نرم افزار کلینیک با قلم نوری، قلم تبلت، خودکار دیجیتالی جوهردار

یکی از مشکلات پزشکان در کلینیک ها کمبود وقت است، بنابراین هیچ پزشکی فرصت تایپ کردن اطلاعات کلیه بیماران در نرم افزار کلینیک را ندارد، اینجاست که بهترین راه حل پیشنهادی ما به شما ثبت آنلاین پرونده الکترونیک سلامت بیماران با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی نوشتاری اختراع شده در سال 2022 برای قلم نوری، قلم تبلت، خودکار دیجیتالی جوهردار می باشد. می توانید مثل سابق بر روی ورق بنویسید و در هنگام نوشتن در نرم افزار کلینیک یک اتفاق دلنشین را تجربه کنید. دست نوشته الکترونیکی شما در پرونده بیمار ذخیره می گردد و در مراجعات بعدی بیمار دسترسی کامل به پرونده پیشین بیمار خواهید داشت. همچنین امکان طراحی و تعریف فرم اختصاصی برای هر پزشک وجود دارد. بنابراین پزشک کلینیک می تواند با قلم نوری روی فرم اختصاصی مورد نظر شروع به نوشتن شرح حال بیمار کند. جالب است بدانید هر پزشک می تواند 3 فرم اختصاصی جداگانه در پرونده هر بیمار را تعریف کند که هر فرم کارایی منحصر به فرد خود را داشته باشد. در تمامی این فرم های اختصاصی امکان تنظیم رنگ و اندازه و حالت قلم دیجیتالی در نرم افزار کلینیک وجود دارد.

 

 

 

ثبت پرونده الکترونیک بیماران در نرم افزار کلینیک با قلم نوری، قلم تبلت، خودکار دیجیتالی جوهردار

ثبت پرونده الکترونیک بیماران در نرم افزار کلینیک با قلم نوری، قلم تبلت، خودکار دیجیتالی جوهردار

تصویر 3 بعدی کامل از تمامی اجزا صورت بیمار در نرم افزار کلینیک پوست زیبایی مو لیز(Laser Beauty Hair Skin Clinic software)

نرم افزار مدیریت کلینیک پوست و زیبایی، لیزر و مو بر روی تبلت و گوشی موبایل شما قابل اجرا می باشد و شما برای درمان بیماران در نرم افزار کلینیک یک تصویر 3 بعدی کامل از تمامی اجزا صورت بیمار در اختیار خواهید داشت، بنابراین با کلیک یا لمس انگشت خود یا قلم دیجیتالی بر روی صفحه تبلت و بر روی هر یک از المان های صورت می توانید کلیه درمان های انجام شده را در پرونده الکترونیکی بیمار مشاهده و ذخیره نمایید. شایان ذکر است این تکنولوژی پیشرفته ترین روش برای ذخیره اطلاعات بیماران کلینیک پوست زیبایی مو لیزر در دنیا و در سال 2022 می باشد.

نرم افزار کلینیک پوست با تصویر 3 بعدی از اجزا صورت بیمار

نرم افزار کلینیک پوست با تصویر 3 بعدی از اجزا صورت بیمار

از موضع مورد نظر بیمار با موبایل خود عکس و فیلم گرفته و همان لحظه به پرونده الکترونیک بیمار اضافه کنید

در نرم افزار کلینیک زیبایی پوست لیزر می توانید با موبایل خود از موضع درمانی بیمار در 2 حالت قبل و بعد از درمان فیلم و عکس گرفته و همان لحظه در پرونده الکترونیکی بیمار ذخیره نمایید. برای هر تصویر یا فیلم می توانید عنوان و توضیح مربوطه به آن را اضافه نمایید. همچنین تاریخ تصویر به صورت خودکار ذخیره می گردد و در مراجعات بعدی بیمار می توانید روی تصاویر درمانی قبلی بیمار کلیک کرده و مشاهده نمایید چه دارو یا کرم یا توصیه ایی به بیمار در مراجعات قبلی داده شده است. تصاویر درمانی قبلی بیمار را با تصاویر درمانی بعدی بیمار مقایسه کرده و روند بهبود بیمار را مشاهده و بررسی نمایید.

از موضع مورد نظر بیمار با موبایل خود عکس و فیلم گرفته و همان لحظه به پرونده الکترونیک بیمار اضافه کنید

از موضع مورد نظر بیمار با موبایل خود عکس و فیلم گرفته و همان لحظه به پرونده الکترونیک بیمار اضافه کنید

تشکیل پرونده الکترونیک بیمار در نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی لیزر

نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی لیزر مطب آنلاین جهت تشکیل پرونده بیماران همزمان 3 روش را در اختیار کلینیک شما قرار می دهد:

 • روش اول: بیمار با مراجعه به کلینیک کافی است که نام و شماره تماس خود را به منشی کلینیک بگوید تا منشی پرونده الکترونیکی او در نرم افزار مطب ثبت گرداند.
 • روش دوم: بیمار با مراجعه به وب سایت اختصاصی طراحی شده برای کلینیک با روش نوبت دهی اینترنتی بیماران، نام و شماره تماس خود را در قسمت نوبت دهی سایت وارد کرده و پرونده الکترونیکی او در نرم افزار کلینیک به صورت خودکار تشکیل می گردد.
 • روش سوم: بیمار با استفاده از موبایل خود در ربات تلگرام اختصاصی طراحی شده برای کلینیک، نام و شماره تماس خود را وارد کرده و سپس پرونده الکترونیک وی به صورت خودکار در نرم افزار کلینیک ایجاد می گردد. همچنین در این روش بیماران کلینیک می توانند با استفاده از ربات تلگرام تعیین نوبت کنند.

لازم به ذکر است تشکیل پرونده الکترونیکی بیمار برای 1 مرتبه کافی می باشد و در مراجعات بعدی، بیمار تنها با بیان شماره تماس خود به منشی پرونده الکترونیکی خود را در اختیار پزشک قرار خواهد داد. قابلیت افزودن عکس چهره بیمار و تعریف مشخصات اضافی به پرونده بیمار نیز در قسمت مدیریت نرم افزار کلینیک وجود دارد و کاملا رایگان می باشد.

تشکیل پرونده الکترونیک بیمار در نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی لیزر

تشکیل پرونده الکترونیک بیمار در نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی لیزر

همچنین شرکت نرم افزار مطب آنلاین این تضمین را به شما می دهد که کلیه قابلیت های نرم افزار کلینیک را به صورت کامل بر اساس نیازها و درخواست های شما تغییر می دهد و شخصی سازی می نماید.

ذخیره خودکار اطلاعات بیماران در نرم افزار کلینیک پوست و مو و زیبایی و لیزر

ذخیره خودکار اطلاعات بیماران در نرم افزار کلینیک پوست و مو و زیبایی و لیزر

جستجوی پرونده الکترونیک بیماران در نرم افزار کلینیک

کلینیک خود را در روزهای شلوغ و پرکار تصویر کنید. در این موقعیت جستجو و دسترسی سریع به پرونده الکترونیک پیشین بیماران تأثیر بسزایی در حفظ نظم و افزایش کارایی کلینیک شما خواهد داشت. نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی لیزر این امکان را به شما می دهد که در کسری از ثانیه پرونده بیماران کلینیک خود را بر اساس نام یا شماره موبایل یا کد ملی جستجو نمایید. همچنین جهت افزایش رضایت شما افزودن امکان جستجو بر اساس المان دلخواه شما در نرم افزار کلینیک به صورت رایگان انجام می گردد.

جستجوی پرونده الکترونیک بیماران در نرم افزار کلینیک

جستجوی پرونده الکترونیک بیماران در نرم افزار کلینیک

نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی لیزر آنلاین در هر زمان و مکان در دسترس است

این بدان معناست که این نرم افزار مدیریت کلینیک زیبایی و لیزر از هر دستگاه متصل به اینترنت مثل کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت یا موبایل شما قابل دسترس و استفاده است، بنابراین در کلینیک، مطب، بیمارستان، اتاق عمل یا مسافرت به کلیه پرونده های الکترونیک بیماران کلینیک دسترسی کامل و آنلاین خواهید داشت.

نرم افزار مدیریت کلینیک پوست مو زیبایی لیزر در هر زمان و مکان در دسترس است

نرم افزار مدیریت کلینیک پوست مو زیبایی لیزر در هر زمان و مکان در دسترس است

مشاهده، بررسی و تحلیل کلیه فعالیت های روزانه کلینیک همراه با گزارش گیری کامل بر روی نمودار

قابلیت تحلیل فعالیت های روزانه انجام شده در کلینیک در جهت بهبود مدیریت و افزایش بهره‌وری کلینیک پوست که بر روی گوشی موبایل یا تبلت در هر زمان و در هر مکان قابل دسترس مدیر کلینیک است. گزارش گیری کامل بر روی نمودار همراه با جزئیات کامل از تمامی بخش های کلینیک جهت مدیریت بهتر و ارائه راهکارهایی ویژه جهت بهبود وضعیت کلینیک در فصول کم درآمد سال می باشد.

این گزارش ها روزانه به صورت خودکار به موبایل مدیریت کلینیک ارسال می گردد. لازم به ذکر است که این گزارش ها بر اساس تاریخ و نوع سرویس های انجام شده برای بیماران در شیفت های زمانی مختلف و سرویس های درمانی مختلف با نام پرسنل و پزشک مربوطه و دستگاه استفاده شده می باشد. همچنین شرکت نرم افزار مطب آنلاین آمادگی افزودن هر ویژگی جدید و دلخواه را به نرم افزار کلینیک شما به صورت رایگان دارد.

مشاهده، بررسی و تحلیل کلیه فعالیت های روزانه کلینیک همراه با گزارش گیری کامل بر روی نمودار

مشاهده، بررسی و تحلیل کلیه فعالیت های روزانه کلینیک همراه با گزارش گیری کامل بر روی نمودار

ویژگی مدیریت اتوماتیک موجودی انبار کلینیک پوست و زیبایی

مدیریت اتوماتیک موجودی انبار که بر اساس پذیرش های انجام شده بیماران به صورت خودکار مواد مصرف شده از بخش انبار نرم افزار کم می شود و در پایان هر روز کاری گزارش کامل از مواد وارد یا خارج شده و موجودی انبار برای موبایل مدیریت کلینیک ارسال می گردد.

مدیریت اتوماتیک موجودی انبار در نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی لیزر

مدیریت اتوماتیک موجودی انبار در نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی لیزر

ویژگی اتصال نرم افزار کلینیک پوست مو، لیزر زیبایی به سیستم داروخانه

قابلیت اتصال نرم افزار کلینیک پوست و لیزر به سیستم داروخانه جهت ارسال خودکار اطلاعات و لیست داروهای تجویز شده بیمار به داروخانه. این ویژگی موجب افزایش یکپارچگی کلینیک شما با داروخانه و در نتیجه افزایش نظم و سرعت انتقال نسخه های بیماران به داروخانه می گردد. لازم به ذکر است که داروخانه جهت استفاده از این ویژگی تنها کافیست به اینترنت متصل باشد و نیازی به نصب هیچ نوع نرم افزاری ندارد. ایجاد تغییرات دلخواه کلینیک شما در این قسمت توسط شرکت نرم افزاری مطب آنلاین کاملا رایگان می باشد.

ویژگی اتصال نرم افزار کلینیک پوست به سیستم داروخانه جهت ارسال خودکار اطلاعات داروهای تجویز شده بیمار به داروخانه

ویژگی اتصال نرم افزار کلینیک پوست به سیستم داروخانه جهت ارسال خودکار اطلاعات داروهای تجویز شده بیمار به داروخانه

ارسال خودکار قبض برای موبایل بیمار همراه با تمامی اطلاعات درمانی و هزینه های انجام شده

به طور معمول به دلیل مشغله های گوناگون در زندگی روزمره، افراد پس از مراجعه به کلینیک زیبایی قبض کاغذی دریافت شده خود را گم کرده و با مراجعه مجدد به کلینیک و سوال های مکرر و درخواست قبض مجدد از منشی کلینیک موجب ایجاد بی نظمی در روند کاری کلینیک می گردند. در چنین مواقعی لزوم وجود یک سیستم مدیریت قبوض کلینیک که کلیه قبوض را به صورت خودکار به موبایل بیماران ارسال کند نیاز می گردد. شایان ذکر است که جهت افزایش رضایتمندی شما طراحی و تغییر فرمت و متن ارسالی در سیستم مدیریت قبوض کلینیک به صورت رایگان انجام می گردد.

ارسال خودکار قبض برای بیمار همراه با تمامی اطلاعات درمانی و هزینه های انجام شده

ارسال خودکار قبض برای بیمار همراه با تمامی اطلاعات درمانی و هزینه های انجام شده

محاسبه خودکار اطلاعات مالی بیمار شامل تخفیف ها و مقدار بستانکاری و بدهکاری

یکی از ویژگی های کاربردی نرم افزار کلینیک محاسبه خودکار اطلاعات مالی بیمار شامل تخفیف های داده شده به بیمار و مقدار بستانکاری و بدهکاری های بیمار می باشد. این اطلاعات به شکل یک گزارش ستونی در هنگام نوبت دهی بیمار در کنار نام او نمایش داده می شود. در نتیجه آگاهی و هشدارهای لازم در زمان نوبت دهی بیمار به منشی جهت رسیدگی به موارد مربوطه داده می شود.

محاسبه خودکار اطلاعات مالی بیمار شامل تخفیف ها و مقدار بستانکاری و بدهکاری

محاسبه خودکار اطلاعات مالی بیمار شامل تخفیف ها و مقدار بستانکاری و بدهکاری

دریافت تعهدنامه از بیمار با اثر انگشت و ذخیره خودکار تعهدنامه در پرونده الکترونیک بیمار

در نرم افزار کلینیک امکان دریافت تعهدنامه از بیمار به روش زیر وجود دارد:

 • روش اول: بیمار با استفاده از دستگاه ثبت اثر انگشت، اثر انگشت دیجیتالی خود را در پرونده الکترونیکی خود ثبت کرده، سپس با استفاده از قلم جوهر دار دیجیتالی امضا خود را در پرونده ذخیره می نماید.
 • روش دوم: ابتدا منشی برگه کاغذی تعهدنامه شامل اثر انگشت و امضا بیمار را اسکن کرده و در مرحله بعدی فایل اسکن شده را در پرونده الکترونیکی بیمار ذخیره می نماید.
 • لازم به ذکر است فرم های از پیش تعریف شده تعهدنامه بیمار در نرم افزار کلینیک زیبایی موجود می باشند و شما هم می توانید فرم تعهدنامه دلخواه خود را به نرم افزار کلینیک اضافه کرده و یا ویرایش نمایید.
ذخیره اثر انگشت فرم تعهدنامه بیمار در نرم افزار کلینیک پوست زیبایی لیزر

ذخیره اثر انگشت فرم تعهدنامه بیمار در نرم افزار کلینیک پوست زیبایی لیزر

نوبت دهی اینترنتی بیماران در کلینیک پوست زیبایی لیزر بر اساس نام پزشک و دستگاه لیزر

نرم افزار کلینیک جهت نوبت دهی و پذیرش خودکار بیماران بر اساس نام پزشک و دستگاه لیزر مورد استفاده برای بیماران، همزمان 3 روش را در اختیار بیماران کلینیک شما قرار می دهد:

 • روش اول: بیماران هنگام مراجعه به کلینیک توسط منشی در نرم افزار کلینیک نوبت دهی و پذیرش می شوند.
 • روش دوم: بیماران با مراجعه به وبسایت اختصاصی طراحی شده برای کلینیک به قسمت نوبت دهی اینترنتی در وبسایت کلینیک رفته و با وارد کردن نام و شماره تماس و نوع سرویس انتخابی به صورت خودکار در نرم افزار کلینیک نوبت دهی و پذیرش می شوند.
 • روش سوم: بیماران با مراجعه به ربات تلگرامی اختصاصی طراحی شده برای کلینیک به قسمت نوبت دهی ربات تلگرامی کلینیک رفته و با وارد کردن نام و شماره تماس و نوع سرویس انتخابی خود در تلگرام به صورت خودکار در نرم افزار کلینیک نوبت دهی و پذیرش می شوند.

در تمامی این روش ها، نوبت دهی و پذیرش بر اساس نام پکیج دلخواه بیمار، مثلا پکیج لاغری و لیزر و تعداد هفته های مورد نیاز برای این پکیج می باشد. امکان تعریف و تغییر و جابه جایی پکیج ها هنگام نوبت دهی بیماران در نرم افزار کلینیک وجود دارد و رایگان می باشد. بنابراین شما به عنوان مدیر کلینیک می توانید هر تعداد پکیج را که مد نظر دارید تعریف کنید. همچنین تمامی این نوبت های داده شده در نرم افزار کلینیک به صورت خودکار توسط پیامک برای کلیه بیماران جهت یادآوری نوبت گرفته شده ارسال می گردد.

از دیگر ویژگی های جالب نرم افزار کلینیک مطب آنلاین امکان تماس خودکار با بیماران و ارسال پیام صوتی از پیش تعریف شده در نرم افزار است. بنابراین در چند دقیقه با تمامی بیمارانی که نوبت گرفته اند به صورت خودکار تماس گرفته شده و به صورت صوتی نوبت ها همراه با ساعت و آدرس کلینیک به آن ها یادآوری می گردد و علاوه بر تماس خودکار پیامک متنی نیز برای آن ها ارسال می گردد.

نوبت دهی اینترنتی بیماران در کلینیک پوست زیبایی لیزر بر اساس نام پزشک و دستگاه لیزر

نوبت دهی اینترنتی بیماران در کلینیک پوست زیبایی لیزر بر اساس نام پزشک و دستگاه لیزر

ارسال انبوه پیامک جهت اطلاع رسانی های مهم کلینیک

در بسیاری از موارد پس از 1 جلسه درمان ارتباط بیماران با کلینیک به کلی قطع می گردد. این در حالیست که با ارتباط برنامه ریزی شده و منظم می توان سرویس های جدید کلینیک را از طریق ارسال پیامک به کلیه بیماران پیشنهاد داد و خدمات کلینیک را در ذهن مراجعان کلینیک ثبت و ماندگار کرد. همچنین از طریق ارسال خودکار پیامک تبریک تولد و مناسبت ها می توان در ذهن و فکر مراجعان کلینیک وفاداری به برند کلینیک را ایجاد کرد. شرکت نرم افزار مطب آنلاین در کنار این ویژگی، جلسات مشاوره مارکتینگ ویژه کلینیک های پوست مو زیبایی توسط کارشناسان خبره برای شما برگذار خواهد کرد.

 

ارسال انبوه پیامک جهت اطلاع رسانی های مهم کلینیک

ارسال خودکار و انبوه پیامک برای دسته ای بخصوص یا تمامی بیماران جهت اطلاع رسانی های مهم کلینیک و آگاهی بیماران از سرویس های جدیدی که کلینیک خواهد داشت

پشتیبان گیری خودکار نرم افزار کلینیک

در پایان هر روز کاری نرم افزار کلینیک پوست و زیبایی به صورت خودکار از کلیه اطلاعات پشتیبان گیری یا بکاپ می گیرد. بنابراین دیگر شما دغدغه پشتیبان گیری از نرم افزار کلینیک خود را نخواهید داشت. همچنین در صورت تمایل این امکان وجود دارد که شما به صورت دستی از نرم افزار کلینیک خود بکاپ بگیرید.

 

باشگاه مشتریان در نرم افزار کلینیک

باشگاه مشتریان در نرم افزار کلینیک

باشگاه مشتریان در نرم افزار کلینیک

باشگاه مشتریان نرم افزار مدیریت کلینیک با این هدف طراحی شده است که یک مجموعه 1 شعبه ای یا چند شعبه ای از کلینیک های زیبایی بتوانند از یک فناوری پیشرفته و بروز دنیا در جهت افزایش سودآوری مالی کلینیک خود استفاده کنند. هدف نهایی همه کلینیک ها جذب مراجعین بیشتر همراه یا حفظ مراجعین قبلی کلینیک خود می باشد.

همچنین افزایش وفاداری مشتریان به کلینیک از اهمیت ویژه ای برخورد دار است. یادتان باشد زمانی که یک فرد به کلینیک شما مراجعه می کند، ممکن است شما بهترین تجهیزات کلینیک پوست مو زیبایی لیزر را داشته باشید اما رقبای شما هم ممکن است همان تجهیزات شما را داشته باشند یا به زودی خریداری خواهند کرد.

معمولا کلینیک های زیبایی مزیت رقابتی خاصی نسبت به یکدیگر ندارند، همچنین مشتریان خاص کلینیک ها (یعنی خانم ها)، مانند یک شمشیر 2 طرفه رفتار می کنند یعنی اگر برخورد درست و حرفه ای با آن ها شود کلینیک شما را تبلیغ خواهند کرد و اگر با آن ها به نحوی درست تعامل نگردد و ناراضی شوند تبلیغات منفی علیه کلینیک شما خواهند کرد.

در بازار رقابتی امروز بین کلینیک ها، یک مشتری ناراضی اثر قوی تری نسبت به یک مشتری راضی ایجاد می کند، چرا که یک مشتری راضی در نهایت 4 نفر را به کلینیک شما معرفی خواهد کرد، اما یک مشتری ناراضی 10 نفر را از آمدن به کلینیک شما منصرف خواهد کرد!!!

در این شرایط ما باید جوانب دیگر مشتری مداری را نیز در نظر بگیریم، به طور مثال اگر مشتری نیاز به برقراری ارتباط صحیح با کلینیک دارد و یا ما می‌خواهیم به مشتری اطلاع رسانی داشته باشیم، باید بدانیم بهترین روش اطلاع رسانی چه روش و در چه زمانی خواهد بود؟! در نتیجه باشگاه مشتریان در نرم افزار کلینیک به شما کمک خواهد کرد که بتوانید با قدرت بیشتر و موثر تری در ذهن مشتریانتان اثر بگزارید و به آن ها خدمات بدهید.

توجه داشته باشید که امروزه میزان رقابت بین کلینیک های زیبایی بالا رفته است و اگر مراجعین کلینیک خود را با سیستم باشگاه مشتریان وفادار نکنید این احتمال وجود دارد که مشتری کلینیک شما با مشاهده تبلیغات و پیشنهادهایی که از دیگر کلینیک های زیبایی دریافت می کند جذب کلینیک رقیب شما گردد. در حقیقت فرقی نمی کند که شما با کلمه کلیدی خاصی در صفحه اول گوگل باشید یا رتبه اول نتایج جستجو در اینستاگرام، چرا که در نهایت رقبای شما هم در آن صفحه اول وجود خواهند داشت، نکته اصلی اینجاست که شما با تعریف یک فضای اختصاصی برای مشتریان کلینیک خود یک مزیت رقابتی قوی در مقایسه با کلینیک های رغبت خود ایجاد نمایید و باشگاه مشتریان دقیقا همان ابزاری است که به شما در رسیدن به این هدف کمک خواهد کرد.

هدف اصلی از به کارگیری باشگاه مشتریان در کلینیک پوست مو زیبایی لیزر، تشویق مراجعان به استفاده دوباره از خدمات کلینیک شما است.

باشگاه مشتریان باعث جذب حداکثری مشتریان می گردد

باشگاه مشتریان باعث جذب حداکثری مشتریان می گردد

باشگاه مشتریان با بررسی خودکار و هوشمندانه تمامی اطلاعات مربوط به مراجعه ها و درخواست ها و بازخوردهای یک بیمار، پیشنهادهایی به بیمار می دهد که موجب رضایتمندی بیشتر او و مدیریت بهتر کلینیک شما می گردد.

 

در ادامه به ارایه و بررسی مهم ترین نکات باشگاه مشتریان در کلینیک می پردازیم:

 

خانم ها وفادارترین مشتریان کلینیک شما

یکی از تاثیر گذراترین عوامل در رونق بخشیدن به کلینیک شما افزایش میزان وفاداری مراجعین کلینیک می باشد. تحقیقات علمی نشان داده است که میزان وفاداری خانم ها نسبت به برندی که از آن رضایت دارند بیشتر از آقایان می باشد و تا زمانی که مشکل خاصی برای آن ها ایجاد نشود نسبت به آن برند وفادار خواهند ماند. بنابراین اگر مراجعین کلینیک شما خانم ها هستند راه اندازی باشگاه مشتریان در جهت افزایش میزان وفاداری آن ها تاثیر بسزایی خواهد داشت.

 

هر خانمی حس خاص بودن را دوست دارد

نرم افزار باشگاه مشتریان و سیستم امتیاز دهی به اعتبار مشتریان کلینیک

نرم افزار باشگاه مشتریان و سیستم امتیاز دهی به اعتبار مشتریان کلینیک

تحقیقات روانشناسی نشان داده است که خانم ها دوست دارند خاص در نظر گرفته شوند، بنابراین این تمایل به حس خاص بودن بین خانم هایی که مشتری قدیمی و جدید کلینیک شما هستند نیز وجود دارد و شما با راه اندازی سیستم باشگاه مشتریان می توانید به مشتریان خانم در کلینیک خود حس خاص بودن را انتقال داده و در نتیجه موجب افزایش وفاداری آن ها به کلینیک خود شوید. این حس خاص بودن از 2 روش زیر اتفاق می افتد:

 • 1- با راه اندازی سیستم امتیاز دهی در باشگاه مشتریان بر اساس تعداد دفعات مراجعه از مشتریان قدیمی خود قدردانی کرده و به آن ها نشان می دهید که به دلیل وفاداریشان به کلینیک شما پیشنهادات خاصی را دریافت خواهند کرد.
 • 2- مشتریان جدیدی که به کلینیک شما خواهند آمد متوجه می شوند که در صورت مراجعه بیشتر و نشان دادن وفاداریشان به کلینیک شما آن ها نیز می توانند از این پیشنهادات ویژه استفاده نمایند و این یعنی تشویق مشتریان جدید به مراجعه بیشتر به کلینیک شما.

تشویق مراجعین به استفاده از تمامی خدمات کلینیک

تحلیل رفتار مراجعین کلینیک

تحلیل رفتار مراجعین کلینیک

در کلینیک های زیبایی معمولا خدمات مختلفی همچون لیزر و پاکسازی پوست و لیفت یا جوان سازی پوست و … وجود دارد. معمولا مشتریان کلینیک از 1 یا حداکثر 3 بخش از این خدمات استفاده می کنند. سیستم تشویقی باشگاه مشتریان در صورتی که یک مراجعه کننده قبلا از 1 سرویس استفاده کرده باشد، با پیشنهاد 1 تخفیف تعریف شده اختصاصی و جدید او را تشویق می کند که از سرویس های دیگری که تا حالا استفاده نکرده هم استفاده کند! به طور مثال باشگاه مشتریان 1 پیامک تخفیف 30% اختصاصی را برای خانمی که تا حالا از خدمات لیزر استفاده نکرده ولی از خدمات پاک سازی پوست استفاده کرده ارسال می نماید. در نتیجه مشتری تشویق به استفاده از دیگر خدمات کلینیک زیبایی شما می گردد.

 

نظرسنجی موثرترین روش در حفظ مشتریان کلینیک

در بسیاری از موارد اگر فرد مراجعه کننده به کلینیک شما از خدمات کلینیک شما راضی نباشد کلینیک را ترک کرده و دیگر هرگز به کلینیک شما باز نخواهد گشت. این در حالی است که امروزه فضای رقابتی شدیدی بین کلینیک ها وجود دارد و هزینه جذب یک مشتری جدید به مراتب بیشتر از هزینه حفظ مشتری قبلی می باشد. در چنین شرایطی بهترین راه حل برای حفظ مشتری های فعلی کلینیک شما استفاده از سیستم نظر سنجی در باشگاه مشتریان می باشد. به این ترتیب شما خواهید توانست بازخوردی صحیح و واقعی از عملکرد تمامی بخش های کلینیک خود بدست آورید و در صورت مشاهده نارضایتی مشتری از بخشی بخصوص اقدام به رفع مشکل در آن بخش کرده و سپس با ارایه تخفیف به آن فرد بخصوص رضایت او را دوباره جلب نمایید.

در حقیقت استفاده از سیستم نظر سنجی در کلینیک به مراجعان حس احترام و درک شدن را انتقال می دهد. همچنین در کلینیک های زیبایی به دلیل بالا بودن حجم کار روزانه و تعداد زیاد پرسنل امکان نظارت مستقیم بر تمامی فعالیت های پرسنل ها وجود ندارد. اما سیستم نظر سنجی امکان نظارت کامل و دقیق از کلیه عملکرد پرسنل کلینیک را در باشگاه مشتریان به شما خواهد داد. همچنین تمامی گزارشات نظر سنجی در قالب نمودارهای تحلیلی در کوشی موبایل مدیریت پرسنل قابل رویت خواهد بود.

 

هرگز قدرت تبلیغات دهان به دهان را دست کم نگیرید!

سیستم تشویقی پورسانت در ازای معرفی یک فرد جدید به کلینیک موجب تبلیغات دهان به دهان می گردد

سیستم تشویقی پورسانت در ازای معرفی یک فرد جدید به کلینیک موجب تبلیغات دهان به دهان می گردد

یکی از ویژگی های باشگاه مشتریان در نرم افزار مطب، سیستم پورسانت دهی به ازای معرفی یک فرد جدید به کلینیک شما می باشد. به طور مثال اگر یک فرد به کلینیک شما آمده و از خدمات لیزر استفاده کند و سپس فرد دیگری را دعوت به استفاده از خدمات لیزر کلینیک شما کند، آنگاه باشگاه مشتریان به صورت خودکار یک کد تخفیف 30% برای هر 2 فرد ارسال می نماید. به این ترتیب مراجعین کلینیک در ازای گرفتن تخفیف و پورسانت تشویق به تبلیغ دهان به دهان خدمات کلینیک شما می شوند و مراجعین بیشتری را به کلینیک شما دعوت خواهند کرد. نکته مهم اینجاست که قدرت این سیستم تبلیغاتی در رشد تصاعدی آن می باشد.

راه اندازی باشگاه مشتریان موجب افزایش سود کلینیک و تشویق افراد به مراجعه بیشتر به کلینیک شما می گردد.

نرم افزار کلینیک مطب پوست و مو

نرم افزار کلینیک مطب پوست و مو

 

 

لطفا جهت تماس رایگان با ما روی آیکون سبز رنگ زیر کلیک کنید و در برنامه WhatsApp به ما پیام دهید
نرم افزار مطب آنلاین


 

کارشناسان ما مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات و سوالات شما هستند

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی لیزر می توانید با شماره تماس

02166421164

یا

09125790902

تماس بگیرید

 

نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی لیزر

نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی لیزر

 

 


اگر برنامه WhatsApp را ندارید و یا امکان تماس تلفنی با ما را ندارید با پر کردن فرم زیر، مشاور شرکت نرم افزار مطب آنلاین به زودی با شما تماس خواهد گرفت

0/5 (0 نظر)
لطفا بر اساس میزان رضایت خود از این نوشته از 1 تا 5 روی ستاره های زیر کلیک کنید:
[تعداد کل افراد: 12 و میانگین امتیازات داده شده: 5]
13 پاسخ
 1. نرم افزار مدیریت مطب آنلاین، نرم افزار مطب،
  نرم افزار مدیریت مطب آنلاین، نرم افزار مطب، گفته:

  سلام وقت بخیر، کارشناسان ما مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات و سوالات شما هستند
  برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تماس
  ۰۹۱۲۵۷۹۰۹۰۲
  تماس بگیرید

 2. دکتر صابری متخصص پوست و زیبایی
  دکتر صابری متخصص پوست و زیبایی گفته:

  سلام برای خرید نرم افزار کلینیک پوست مو چطور می تونم با شما تماس بگیرم؟

 3. دکتر رابعی متخصص پوست مو زیبایی و لیزر
  دکتر رابعی متخصص پوست مو زیبایی و لیزر گفته:

  با سلام، نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی و لیزر رو همزمان چند نفر می توانند در کلینیک پوست استفاده کنند؟

 4. دکتر شیوا
  دکتر شیوا گفته:

  سلام وقت بخیر
  چطور می تونم نرم افزار کلینیک پوست مو و لیزر را دانلود کنم؟

 5. دکتر شیوانی
  دکتر شیوانی گفته:

  سلام وقت بخیر
  من چطور می تونم نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی شرکت شما رو خریداری کنم؟

 6. نرم افزار مدیریت مطب آنلاین، نرم افزار مطب،
  نرم افزار مدیریت مطب آنلاین، نرم افزار مطب، گفته:

  سلام دکتر رابعی
  برای استفاده از نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی و لیزر به طور همزمان هیچ محدودیتی وجود ندارد. به عنوان مثال همزمان 20 نفر می توانند در مطب پوست مو زیبایی شما از نرم افزار مطب استفاده نمایند.

  با سپاس
  تیم پشتیبانی مطب آنلاین

 7. حمیدرضا حجتی
  حمیدرضا حجتی گفته:

  سلام این نرم افزار فقط بر روی سیستم اندروئید قابل انجام هست یا با ویندوز هم میشه استفاده کرد؟

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *