نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی لیزر

با نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی لیزر اطلاعات بیماران پوست و مو را آنلاین وارد نرم افزار کلینیک کرده و کلینیک پوست را آنلاین مدیریت کنید! نرم افزار مطب آنلاین در هر زمان و مکان در دسترس است. در این مقاله بروزترین ویژگی های نرم افزار کلینیک پوست و مو و زیبایی و لیزر را بررسی و راه کارهایی در زمینه انتخاب و خرید نرم افزار مدیریت کلینیک پوست و مو و زیبایی و لیزر ارائه می دهیم.

https://t.me/s/beauty_clinics

نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی لیزر

نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی لیزر

پزشکان پوست نقش مهمی در تشخیص و درمان بیماری های مربوط به پوست دارند. آنها مسئول ارائه مراقبت های شخصی به بیماران با انواع پوست، شرایط و حساسیت های مختلف هستند. همانطور که زمینه درماتولوژی به تکامل خود ادامه می دهد، برای این متخصصان پزشکی اهمیت بیشتری پیدا می کند تا عملیات خود را از طریق فناوری مدرن بهینه کنند. یکی از این ابزارها که ارزش بسیار زیادی دارد، نرم افزار مدیریت کلینیک است.

یک مطب شلوغ متخصص پوست را تصور کنید که در آن نوبت‌ها دو بار رزرو می‌شوند، پرونده‌های بیمار اشتباه می‌شوند یا گم می‌شوند، و کارکنان برای انجام وظایف اداری در حین رسیدگی به نیازهای بیماران تلاش می‌کنند. در این سناریو، تاخیر و خطا به راحتی ممکن است رخ دهد و در نتیجه بیماران ناراضی و کاهش بهره وری باشد. با این حال، با اجرای یک سیستم مدیریت کلینیک جامع که به طور خاص برای اعمال پوست طراحی شده است، بسیاری از این مسائل را می توان به طور موثر حل کرد. این نرم‌افزار وظایف مختلفی مانند زمان‌بندی قرار ملاقات، پردازش صورت‌حساب و ادعاها، مدیریت موجودی، سوابق الکترونیکی سلامت (EHR) و تجزیه و تحلیل گزارش‌ها را خودکار می‌کند که همگی به ساده‌سازی گردش کار و بهبود عملکرد کلی تمرین کمک می‌کنند.

 

 

 

در زیر لیست عنوان هایی که در مقاله نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی و لیزر خواهید خواند را مشاهده می فرمایید:

 1. ثبت پرونده الکترونیکی بیماران همراه با اطلاعات و مشخصات اختصاصی مربوط به هر دستگاه لیزر در کلینیک (تعداد شات ها لیزر، طول موج لیزر، فرکانس لیزر و…)
 2. ثبت پرونده الکترونیک بیماران در نرم افزار کلینیک با قلم نوری، قلم تبلت، خودکار دیجیتالی جوهردار
 3. تصویر 3 بعدی کامل از تمامی اجزا صورت بیمار در نرم افزار کلینیک مو و زیبایی(Laser Beauty Hair Skin Clinic software)
 4. از موضع مورد نظر بیمار با موبایل خود عکس و فیلم گرفته و همان لحظه به پرونده الکترونیک بیمار اضافه کنید
 5. تشکیل پرونده الکترونیک بیمار در نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی لیزر
 6. جستجوی پرونده الکترونیک بیماران در نرم افزار کلینیک
 7. نرم افزار مطب آنلاین در هر زمان و مکان در دسترس است
 8. مشاهده، بررسی و تحلیل کلیه فعالیت های روزانه کلینیک همراه با گزارش گیری کامل بر روی نمودار
 9. ویژگی مدیریت اتوماتیک موجودی انبار کلینیک پوست و زیبایی
 10. ویژگی اتصال نرم افزار کلینیک پوست مو، لیزر زیبایی به سیستم داروخانه
 11. ارسال خودکار قبض برای موبایل بیمار همراه با تمامی اطلاعات درمانی و هزینه های انجام شده
 12. محاسبه خودکار اطلاعات مالی بیمار شامل تخفیف ها و مقدار بستانکاری و بدهکاری
 13. دریافت تعهدنامه از بیمار با اثر انگشت و ذخیره خودکار تعهدنامه در پرونده الکترونیک بیمار
 14. نوبت دهی اینترنتی بیماران در کلینیک پوست زیبایی لیزر بر اساس نام پزشک و دستگاه لیزر
 15. ارسال انبوه پیامک جهت اطلاع رسانی های مهم کلینیک
 16. پشتیبان گیری خودکار نرم افزار کلینیک
 17. باشگاه مشتریان در نرم افزار کلینیک
 18. خانم ها وفادارترین مشتریان کلینیک شما
 19. هر خانمی حس خاص بودن را دوست دارد
 20. تشویق مراجعین به استفاده از تمامی خدمات کلینیک
 21. نظرسنجی موثرترین روش در حفظ مشتریان کلینیک
 22. هرگز قدرت تبلیغات دهان به دهان را دست کم نگیرید!
نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی لیزر

نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی لیزر

 

در زیر با برخی از ویژگی های برجسته نرم افزار کلینیک پوست مو، زیبایی و لیزر آشنا می شویم:

ثبت پرونده الکترونیکی بیماران همراه با اطلاعات و مشخصات اختصاصی مربوط به هر دستگاه لیزر در کلینیک (تعداد شات ها لیزر، طول موج لیزر، فرکانس لیزر و…)

یکی از مهمترین نکات در ارائه سرویس بهتر به بیماران کلینیک پوست مو زیبایی لیزر، آگاهی پزشک از پرونده پیشین بیماران است. پزشک کلینیک با آگاهی از داروهای مصرفی و جزئیات درمانی پیشین بیماران می تواند تصمیم و تشخیص دقیق تری برای معالجه بیماران داشته باشد. بنابراین ثبت پرونده الکترونیکی بیماران در نرم افزار مدیریت کلینیک پوست مو زیبایی لیزر همراه با جزئیات، کمک شایانی به افزایش کیفیت ارائه خدمات به بیماران در کلینیک خواهد داشت.

جالب است بدانید ثبت اطلاعات بیماران در نرم افزار کلینیک با تمامی جزئیات، شامل فرکانس لیزر و تعداد شات های انجام شده توسط دستگاه لیزر برای هر بیمار امکان پذیر می باشد. همچنین طول موج استفاده شده در دستگاه نیز با تمامی جزئیات مربوطه در نرم افزار کلینیک با تاریخ و ساعت مراجعه بیمار ذخیره می گردد.

برای نمونه دستگاه های لیزر (نوری IPL با نور و فرکانس رادیویی، Nd- YAG با طول موج 1056 نانومتر، دایود با طول موج 800 نانومتر، الکساندرایت با طول موجه 755 نانومتر) در نرم افزار کلینیک لیزر با تمامی مشخصات و جزئیات قابل تعریف می باشد. همچنین امکان شخصی سازی رایگان برای هر دستگاه بر اساس درخواست و نیاز هر کلینیک وجود دارد.

همچنین امکان افزودن جواب آزمایشات، تصاویر سونوگرافی، رادیولوژی در پرونده الکترونیک بیماران  وجود دارد. در این نرم افزار کلینیک امکان پذیرش بیماران با استفاده از پکیج های از پیش تعریف شده وجود دارد. به عنوان مثال پکیج های لیزر و لاغری را در نظر بگیرید که امکان تعریف و تغییر نام و مدت زمان و هزینه پکیج ها در قسمت مدیریت نرم افزار وجود دارد. حتی می توانید نام دستگاه استفاده شده برای درمان بیمار را در این قسمت ذخیره نمایید.

همچنین با کلیک بر روی پرونده الکترونیکی بیمار می توانید خلاصه ایی از پرونده بیمار شامل: درمان های انحام شده، داروهای تجویز شده، آخرین تاریخ مراجعه، توصیه های داده شده و تصاویر الصاق شده قبل و بعد از درمان به پرونده الکترونیک بیمار، حساسیت ها، سوابق جراحی و داروهای مصرف شده بیمار را به سادگی مشاهده نمایید.

شایان ذکر است که در پرونده الکترونیک بیمار فرم های تزریق ژل و بوتاکس، دستگاه های لاغری و لیزر موجود است و امکان ویرایش و تغییر این فرم ها در نرم افزار کلینیک وجود دارد. برای مثال در این فرم ها شما می توانید نواحی تزریق شده ژل را انتخاب کرده و تعیین کنید چند CC ژل را به صورت تزریق کرده اید، حتی می توانید مارک و نوع ژل استفاده شده را در پرونده الکترونیکی ذخیره نمایید.

همچنین می توانید در قسمت کرم ها و داروها و مارک های معروف و داروها روتین را مشاهده و انتخاب کرده و نسخه الکترونیکی بیمار را ایجاد نمایید. این نسخه الکترونیکی به صورت خودکار به داروخانه مورد نظر شما ارسال خواهد شد. تمامی این اطلاعات همراه با جزئیات ذکر شده در مراجعه بعدی فرد به صورت خلاصه در تبلت پزشک نمایش داده می شود.

ثبت پرونده الکترونیکی بیماران همراه با اطلاعات و مشخصات اختصاصی مربوط به هر دستگاه لیزر در کلینیک

ثبت پرونده الکترونیکی بیماران همراه با اطلاعات و مشخصات اختصاصی مربوط به هر دستگاه لیزر در کلینیک

ثبت پرونده الکترونیک بیماران در نرم افزار کلینیک با قلم نوری، قلم تبلت، خودکار دیجیتالی جوهردار

یکی از مشکلات پزشکان در کلینیک ها کمبود وقت است، بنابراین هیچ پزشکی فرصت تایپ کردن اطلاعات کلیه بیماران در نرم افزار کلینیک را ندارد، اینجاست که بهترین راه حل پیشنهادی ما به شما ثبت آنلاین پرونده الکترونیک سلامت بیماران با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی نوشتاری اختراع شده در سال 2022 برای قلم نوری، قلم تبلت، خودکار دیجیتالی جوهردار می باشد. می توانید مثل سابق بر روی ورق بنویسید و در هنگام نوشتن در نرم افزار کلینیک یک اتفاق دلنشین را تجربه کنید. دست نوشته الکترونیکی شما در پرونده بیمار ذخیره می گردد و در مراجعات بعدی بیمار دسترسی کامل به پرونده پیشین بیمار خواهید داشت. همچنین امکان طراحی و تعریف فرم اختصاصی برای هر پزشک وجود دارد. بنابراین پزشک کلینیک می تواند با قلم نوری روی فرم اختصاصی مورد نظر شروع به نوشتن شرح حال بیمار کند. جالب است بدانید هر پزشک می تواند 3 فرم اختصاصی جداگانه در پرونده هر بیمار را تعریف کند که هر فرم کارایی منحصر به فرد خود را داشته باشد. در تمامی این فرم های اختصاصی امکان تنظیم رنگ و اندازه و حالت قلم دیجیتالی در نرم افزار کلینیک وجود دارد.

 

 

 

ثبت پرونده الکترونیک بیماران در نرم افزار کلینیک با قلم نوری، قلم تبلت، خودکار دیجیتالی جوهردار

ثبت پرونده الکترونیک بیماران در نرم افزار کلینیک با قلم نوری، قلم تبلت، خودکار دیجیتالی جوهردار

تصویر 3 بعدی کامل از تمامی اجزا صورت بیمار در نرم افزار کلینیک پوست زیبایی مو لیز(Laser Beauty Hair Skin Clinic software)

نرم افزار مدیریت کلینیک پوست و زیبایی، لیزر و مو بر روی تبلت و گوشی موبایل شما قابل اجرا می باشد و شما برای درمان بیماران در نرم افزار کلینیک یک تصویر 3 بعدی کامل از تمامی اجزا صورت بیمار در اختیار خواهید داشت، بنابراین با کلیک یا لمس انگشت خود یا قلم دیجیتالی بر روی صفحه تبلت و بر روی هر یک از المان های صورت می توانید کلیه درمان های انجام شده را در پرونده الکترونیکی بیمار مشاهده و ذخیره نمایید. شایان ذکر است این تکنولوژی پیشرفته ترین روش برای ذخیره اطلاعات بیماران کلینیک پوست زیبایی مو لیزر در دنیا و در سال 2022 می باشد.

نرم افزار کلینیک پوست با تصویر 3 بعدی از اجزا صورت بیمار

نرم افزار کلینیک پوست با تصویر 3 بعدی از اجزا صورت بیمار

از موضع مورد نظر بیمار با موبایل خود عکس و فیلم گرفته و همان لحظه به پرونده الکترونیک بیمار اضافه کنید

در نرم افزار کلینیک زیبایی پوست لیزر می توانید با موبایل خود از موضع درمانی بیمار در 2 حالت قبل و بعد از درمان فیلم و عکس گرفته و همان لحظه در پرونده الکترونیکی بیمار ذخیره نمایید. برای هر تصویر یا فیلم می توانید عنوان و توضیح مربوطه به آن را اضافه نمایید. همچنین تاریخ تصویر به صورت خودکار ذخیره می گردد و در مراجعات بعدی بیمار می توانید روی تصاویر درمانی قبلی بیمار کلیک کرده و مشاهده نمایید چه دارو یا کرم یا توصیه ایی به بیمار در مراجعات قبلی داده شده است. تصاویر درمانی قبلی بیمار را با تصاویر درمانی بعدی بیمار مقایسه کرده و روند بهبود بیمار را مشاهده و بررسی نمایید.

از موضع مورد نظر بیمار با موبایل خود عکس و فیلم گرفته و همان لحظه به پرونده الکترونیک بیمار اضافه کنید

از موضع مورد نظر بیمار با موبایل خود عکس و فیلم گرفته و همان لحظه به پرونده الکترونیک بیمار اضافه کنید

تشکیل پرونده الکترونیک بیمار در نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی لیزر

نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی لیزر مطب آنلاین جهت تشکیل پرونده بیماران همزمان 3 روش را در اختیار کلینیک شما قرار می دهد:

 • روش اول: بیمار با مراجعه به کلینیک کافی است که نام و شماره تماس خود را به منشی کلینیک بگوید تا منشی پرونده الکترونیکی او در نرم افزار مطب ثبت گرداند.
 • روش دوم: بیمار با مراجعه به وب سایت اختصاصی طراحی شده برای کلینیک با روش نوبت دهی اینترنتی بیماران، نام و شماره تماس خود را در قسمت نوبت دهی سایت وارد کرده و پرونده الکترونیکی او در نرم افزار کلینیک به صورت خودکار تشکیل می گردد.
 • روش سوم: بیمار با استفاده از موبایل خود در ربات تلگرام اختصاصی طراحی شده برای کلینیک، نام و شماره تماس خود را وارد کرده و سپس پرونده الکترونیک وی به صورت خودکار در نرم افزار کلینیک ایجاد می گردد. همچنین در این روش بیماران کلینیک می توانند با استفاده از ربات تلگرام تعیین نوبت کنند.

لازم به ذکر است تشکیل پرونده الکترونیکی بیمار برای 1 مرتبه کافی می باشد و در مراجعات بعدی، بیمار تنها با بیان شماره تماس خود به منشی پرونده الکترونیکی خود را در اختیار پزشک قرار خواهد داد. قابلیت افزودن عکس چهره بیمار و تعریف مشخصات اضافی به پرونده بیمار نیز در قسمت مدیریت نرم افزار کلینیک وجود دارد و کاملا رایگان می باشد.

تشکیل پرونده الکترونیک بیمار در نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی لیزر

تشکیل پرونده الکترونیک بیمار در نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی لیزر

همچنین شرکت نرم افزار مطب آنلاین این تضمین را به شما می دهد که کلیه قابلیت های نرم افزار کلینیک را به صورت کامل بر اساس نیازها و درخواست های شما تغییر می دهد و شخصی سازی می نماید.

ذخیره خودکار اطلاعات بیماران در نرم افزار کلینیک پوست و مو و زیبایی و لیزر

ذخیره خودکار اطلاعات بیماران در نرم افزار کلینیک پوست و مو و زیبایی و لیزر

جستجوی پرونده الکترونیک بیماران در نرم افزار کلینیک

کلینیک خود را در روزهای شلوغ و پرکار تصویر کنید. در این موقعیت جستجو و دسترسی سریع به پرونده الکترونیک پیشین بیماران تأثیر بسزایی در حفظ نظم و افزایش کارایی کلینیک شما خواهد داشت. نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی لیزر این امکان را به شما می دهد که در کسری از ثانیه پرونده بیماران کلینیک خود را بر اساس نام یا شماره موبایل یا کد ملی جستجو نمایید. همچنین جهت افزایش رضایت شما افزودن امکان جستجو بر اساس المان دلخواه شما در نرم افزار کلینیک به صورت رایگان انجام می گردد.

جستجوی پرونده الکترونیک بیماران در نرم افزار کلینیک

جستجوی پرونده الکترونیک بیماران در نرم افزار کلینیک

نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی لیزر آنلاین در هر زمان و مکان در دسترس است

این بدان معناست که این نرم افزار مدیریت کلینیک زیبایی و لیزر از هر دستگاه متصل به اینترنت مثل کامپیوتر، لپ تاپ، تبلت یا موبایل شما قابل دسترس و استفاده است، بنابراین در کلینیک، مطب، بیمارستان، اتاق عمل یا مسافرت به کلیه پرونده های الکترونیک بیماران کلینیک دسترسی کامل و آنلاین خواهید داشت.

نرم افزار مدیریت کلینیک پوست مو زیبایی لیزر در هر زمان و مکان در دسترس است

نرم افزار مدیریت کلینیک پوست مو زیبایی لیزر در هر زمان و مکان در دسترس است

مشاهده، بررسی و تحلیل کلیه فعالیت های روزانه کلینیک همراه با گزارش گیری کامل بر روی نمودار

قابلیت تحلیل فعالیت های روزانه انجام شده در کلینیک در جهت بهبود مدیریت و افزایش بهره‌وری کلینیک پوست که بر روی گوشی موبایل یا تبلت در هر زمان و در هر مکان قابل دسترس مدیر کلینیک است. گزارش گیری کامل بر روی نمودار همراه با جزئیات کامل از تمامی بخش های کلینیک جهت مدیریت بهتر و ارائه راهکارهایی ویژه جهت بهبود وضعیت کلینیک در فصول کم درآمد سال می باشد.

این گزارش ها روزانه به صورت خودکار به موبایل مدیریت کلینیک ارسال می گردد. لازم به ذکر است که این گزارش ها بر اساس تاریخ و نوع سرویس های انجام شده برای بیماران در شیفت های زمانی مختلف و سرویس های درمانی مختلف با نام پرسنل و پزشک مربوطه و دستگاه استفاده شده می باشد. همچنین شرکت نرم افزار مطب آنلاین آمادگی افزودن هر ویژگی جدید و دلخواه را به نرم افزار کلینیک شما به صورت رایگان دارد.

مشاهده، بررسی و تحلیل کلیه فعالیت های روزانه کلینیک همراه با گزارش گیری کامل بر روی نمودار

مشاهده، بررسی و تحلیل کلیه فعالیت های روزانه کلینیک همراه با گزارش گیری کامل بر روی نمودار

ویژگی مدیریت اتوماتیک موجودی انبار کلینیک پوست و زیبایی

مدیریت اتوماتیک موجودی انبار که بر اساس پذیرش های انجام شده بیماران به صورت خودکار مواد مصرف شده از بخش انبار نرم افزار کم می شود و در پایان هر روز کاری گزارش کامل از مواد وارد یا خارج شده و موجودی انبار برای موبایل مدیریت کلینیک ارسال می گردد.

مدیریت اتوماتیک موجودی انبار در نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی لیزر

مدیریت اتوماتیک موجودی انبار در نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی لیزر

ویژگی اتصال نرم افزار کلینیک پوست مو، لیزر زیبایی به سیستم داروخانه

قابلیت اتصال نرم افزار کلینیک پوست و لیزر به سیستم داروخانه جهت ارسال خودکار اطلاعات و لیست داروهای تجویز شده بیمار به داروخانه. این ویژگی موجب افزایش یکپارچگی کلینیک شما با داروخانه و در نتیجه افزایش نظم و سرعت انتقال نسخه های بیماران به داروخانه می گردد. لازم به ذکر است که داروخانه جهت استفاده از این ویژگی تنها کافیست به اینترنت متصل باشد و نیازی به نصب هیچ نوع نرم افزاری ندارد. ایجاد تغییرات دلخواه کلینیک شما در این قسمت توسط شرکت نرم افزاری مطب آنلاین کاملا رایگان می باشد.

ویژگی اتصال نرم افزار کلینیک پوست به سیستم داروخانه جهت ارسال خودکار اطلاعات داروهای تجویز شده بیمار به داروخانه

ویژگی اتصال نرم افزار کلینیک پوست به سیستم داروخانه جهت ارسال خودکار اطلاعات داروهای تجویز شده بیمار به داروخانه

ارسال خودکار قبض برای موبایل بیمار همراه با تمامی اطلاعات درمانی و هزینه های انجام شده

به طور معمول به دلیل مشغله های گوناگون در زندگی روزمره، افراد پس از مراجعه به کلینیک زیبایی قبض کاغذی دریافت شده خود را گم کرده و با مراجعه مجدد به کلینیک و سوال های مکرر و درخواست قبض مجدد از منشی کلینیک موجب ایجاد بی نظمی در روند کاری کلینیک می گردند. در چنین مواقعی لزوم وجود یک سیستم مدیریت قبوض کلینیک که کلیه قبوض را به صورت خودکار به موبایل بیماران ارسال کند نیاز می گردد. شایان ذکر است که جهت افزایش رضایتمندی شما طراحی و تغییر فرمت و متن ارسالی در سیستم مدیریت قبوض کلینیک به صورت رایگان انجام می گردد.

ارسال خودکار قبض برای بیمار همراه با تمامی اطلاعات درمانی و هزینه های انجام شده

ارسال خودکار قبض برای بیمار همراه با تمامی اطلاعات درمانی و هزینه های انجام شده

محاسبه خودکار اطلاعات مالی بیمار شامل تخفیف ها و مقدار بستانکاری و بدهکاری

یکی از ویژگی های کاربردی نرم افزار کلینیک محاسبه خودکار اطلاعات مالی بیمار شامل تخفیف های داده شده به بیمار و مقدار بستانکاری و بدهکاری های بیمار می باشد. این اطلاعات به شکل یک گزارش ستونی در هنگام نوبت دهی بیمار در کنار نام او نمایش داده می شود. در نتیجه آگاهی و هشدارهای لازم در زمان نوبت دهی بیمار به منشی جهت رسیدگی به موارد مربوطه داده می شود.

محاسبه خودکار اطلاعات مالی بیمار شامل تخفیف ها و مقدار بستانکاری و بدهکاری

محاسبه خودکار اطلاعات مالی بیمار شامل تخفیف ها و مقدار بستانکاری و بدهکاری

دریافت تعهدنامه از بیمار با اثر انگشت و ذخیره خودکار تعهدنامه در پرونده الکترونیک بیمار

در نرم افزار کلینیک امکان دریافت تعهدنامه از بیمار به روش زیر وجود دارد:

 • روش اول: بیمار با استفاده از دستگاه ثبت اثر انگشت، اثر انگشت دیجیتالی خود را در پرونده الکترونیکی خود ثبت کرده، سپس با استفاده از قلم جوهر دار دیجیتالی امضا خود را در پرونده ذخیره می نماید.
 • روش دوم: ابتدا منشی برگه کاغذی تعهدنامه شامل اثر انگشت و امضا بیمار را اسکن کرده و در مرحله بعدی فایل اسکن شده را در پرونده الکترونیکی بیمار ذخیره می نماید.
 • لازم به ذکر است فرم های از پیش تعریف شده تعهدنامه بیمار در نرم افزار کلینیک زیبایی موجود می باشند و شما هم می توانید فرم تعهدنامه دلخواه خود را به نرم افزار کلینیک اضافه کرده و یا ویرایش نمایید.
ذخیره اثر انگشت فرم تعهدنامه بیمار در نرم افزار کلینیک پوست زیبایی لیزر

ذخیره اثر انگشت فرم تعهدنامه بیمار در نرم افزار کلینیک پوست زیبایی لیزر

نوبت دهی اینترنتی بیماران در کلینیک پوست زیبایی لیزر بر اساس نام پزشک و دستگاه لیزر

نرم افزار کلینیک جهت نوبت دهی و پذیرش خودکار بیماران بر اساس نام پزشک و دستگاه لیزر مورد استفاده برای بیماران، همزمان 3 روش را در اختیار بیماران کلینیک شما قرار می دهد:

 • روش اول: بیماران هنگام مراجعه به کلینیک توسط منشی در نرم افزار کلینیک نوبت دهی و پذیرش می شوند.
 • روش دوم: بیماران با مراجعه به وبسایت اختصاصی طراحی شده برای کلینیک به قسمت نوبت دهی اینترنتی در وبسایت کلینیک رفته و با وارد کردن نام و شماره تماس و نوع سرویس انتخابی به صورت خودکار در نرم افزار کلینیک نوبت دهی و پذیرش می شوند.
 • روش سوم: بیماران با مراجعه به ربات تلگرامی اختصاصی طراحی شده برای کلینیک به قسمت نوبت دهی ربات تلگرامی کلینیک رفته و با وارد کردن نام و شماره تماس و نوع سرویس انتخابی خود در تلگرام به صورت خودکار در نرم افزار کلینیک نوبت دهی و پذیرش می شوند.

در تمامی این روش ها، نوبت دهی و پذیرش بر اساس نام پکیج دلخواه بیمار، مثلا پکیج لاغری و لیزر و تعداد هفته های مورد نیاز برای این پکیج می باشد. امکان تعریف و تغییر و جابه جایی پکیج ها هنگام نوبت دهی بیماران در نرم افزار کلینیک وجود دارد و رایگان می باشد. بنابراین شما به عنوان مدیر کلینیک می توانید هر تعداد پکیج را که مد نظر دارید تعریف کنید. همچنین تمامی این نوبت های داده شده در نرم افزار کلینیک به صورت خودکار توسط پیامک برای کلیه بیماران جهت یادآوری نوبت گرفته شده ارسال می گردد.

از دیگر ویژگی های جالب نرم افزار کلینیک مطب آنلاین امکان تماس خودکار با بیماران و ارسال پیام صوتی از پیش تعریف شده در نرم افزار است. بنابراین در چند دقیقه با تمامی بیمارانی که نوبت گرفته اند به صورت خودکار تماس گرفته شده و به صورت صوتی نوبت ها همراه با ساعت و آدرس کلینیک به آن ها یادآوری می گردد و علاوه بر تماس خودکار پیامک متنی نیز برای آن ها ارسال می گردد.

نوبت دهی اینترنتی بیماران در کلینیک پوست زیبایی لیزر بر اساس نام پزشک و دستگاه لیزر

نوبت دهی اینترنتی بیماران در کلینیک پوست زیبایی لیزر بر اساس نام پزشک و دستگاه لیزر

ارسال انبوه پیامک جهت اطلاع رسانی های مهم کلینیک

در بسیاری از موارد پس از 1 جلسه درمان ارتباط بیماران با کلینیک به کلی قطع می گردد. این در حالیست که با ارتباط برنامه ریزی شده و منظم می توان سرویس های جدید کلینیک را از طریق ارسال پیامک به کلیه بیماران پیشنهاد داد و خدمات کلینیک را در ذهن مراجعان کلینیک ثبت و ماندگار کرد. همچنین از طریق ارسال خودکار پیامک تبریک تولد و مناسبت ها می توان در ذهن و فکر مراجعان کلینیک وفاداری به برند کلینیک را ایجاد کرد. شرکت نرم افزار مطب آنلاین در کنار این ویژگی، جلسات مشاوره مارکتینگ ویژه کلینیک های پوست مو زیبایی توسط کارشناسان خبره برای شما برگذار خواهد کرد.

 

ارسال انبوه پیامک جهت اطلاع رسانی های مهم کلینیک

ارسال خودکار و انبوه پیامک برای دسته ای بخصوص یا تمامی بیماران جهت اطلاع رسانی های مهم کلینیک و آگاهی بیماران از سرویس های جدیدی که کلینیک خواهد داشت

پشتیبان گیری خودکار نرم افزار کلینیک

در پایان هر روز کاری نرم افزار کلینیک پوست و زیبایی به صورت خودکار از کلیه اطلاعات پشتیبان گیری یا بکاپ می گیرد. بنابراین دیگر شما دغدغه پشتیبان گیری از نرم افزار کلینیک خود را نخواهید داشت. همچنین در صورت تمایل این امکان وجود دارد که شما به صورت دستی از نرم افزار کلینیک خود بکاپ بگیرید.

 

باشگاه مشتریان در نرم افزار کلینیک

باشگاه مشتریان در نرم افزار کلینیک

باشگاه مشتریان در نرم افزار کلینیک

باشگاه مشتریان نرم افزار مدیریت کلینیک با این هدف طراحی شده است که یک مجموعه 1 شعبه ای یا چند شعبه ای از کلینیک های زیبایی بتوانند از یک فناوری پیشرفته و بروز دنیا در جهت افزایش سودآوری مالی کلینیک خود استفاده کنند. هدف نهایی همه کلینیک ها جذب مراجعین بیشتر همراه یا حفظ مراجعین قبلی کلینیک خود می باشد.

همچنین افزایش وفاداری مشتریان به کلینیک از اهمیت ویژه ای برخورد دار است. یادتان باشد زمانی که یک فرد به کلینیک شما مراجعه می کند، ممکن است شما بهترین تجهیزات کلینیک پوست مو زیبایی لیزر را داشته باشید اما رقبای شما هم ممکن است همان تجهیزات شما را داشته باشند یا به زودی خریداری خواهند کرد.

معمولا کلینیک های زیبایی مزیت رقابتی خاصی نسبت به یکدیگر ندارند، همچنین مشتریان خاص کلینیک ها (یعنی خانم ها)، مانند یک شمشیر 2 طرفه رفتار می کنند یعنی اگر برخورد درست و حرفه ای با آن ها شود کلینیک شما را تبلیغ خواهند کرد و اگر با آن ها به نحوی درست تعامل نگردد و ناراضی شوند تبلیغات منفی علیه کلینیک شما خواهند کرد.

در بازار رقابتی امروز بین کلینیک ها، یک مشتری ناراضی اثر قوی تری نسبت به یک مشتری راضی ایجاد می کند، چرا که یک مشتری راضی در نهایت 4 نفر را به کلینیک شما معرفی خواهد کرد، اما یک مشتری ناراضی 10 نفر را از آمدن به کلینیک شما منصرف خواهد کرد!!!

در این شرایط ما باید جوانب دیگر مشتری مداری را نیز در نظر بگیریم، به طور مثال اگر مشتری نیاز به برقراری ارتباط صحیح با کلینیک دارد و یا ما می‌خواهیم به مشتری اطلاع رسانی داشته باشیم، باید بدانیم بهترین روش اطلاع رسانی چه روش و در چه زمانی خواهد بود؟! در نتیجه باشگاه مشتریان در نرم افزار کلینیک به شما کمک خواهد کرد که بتوانید با قدرت بیشتر و موثر تری در ذهن مشتریانتان اثر بگزارید و به آن ها خدمات بدهید.

توجه داشته باشید که امروزه میزان رقابت بین کلینیک های زیبایی بالا رفته است و اگر مراجعین کلینیک خود را با سیستم باشگاه مشتریان وفادار نکنید این احتمال وجود دارد که مشتری کلینیک شما با مشاهده تبلیغات و پیشنهادهایی که از دیگر کلینیک های زیبایی دریافت می کند جذب کلینیک رقیب شما گردد. در حقیقت فرقی نمی کند که شما با کلمه کلیدی خاصی در صفحه اول گوگل باشید یا رتبه اول نتایج جستجو در اینستاگرام، چرا که در نهایت رقبای شما هم در آن صفحه اول وجود خواهند داشت، نکته اصلی اینجاست که شما با تعریف یک فضای اختصاصی برای مشتریان کلینیک خود یک مزیت رقابتی قوی در مقایسه با کلینیک های رغبت خود ایجاد نمایید و باشگاه مشتریان دقیقا همان ابزاری است که به شما در رسیدن به این هدف کمک خواهد کرد.

هدف اصلی از به کارگیری باشگاه مشتریان در کلینیک پوست مو زیبایی لیزر، تشویق مراجعان به استفاده دوباره از خدمات کلینیک شما است.

باشگاه مشتریان باعث جذب حداکثری مشتریان می گردد

باشگاه مشتریان باعث جذب حداکثری مشتریان می گردد

باشگاه مشتریان با بررسی خودکار و هوشمندانه تمامی اطلاعات مربوط به مراجعه ها و درخواست ها و بازخوردهای یک بیمار، پیشنهادهایی به بیمار می دهد که موجب رضایتمندی بیشتر او و مدیریت بهتر کلینیک شما می گردد.

 

در ادامه به ارایه و بررسی مهم ترین نکات باشگاه مشتریان در کلینیک می پردازیم:

 

خانم ها وفادارترین مشتریان کلینیک شما

یکی از تاثیر گذراترین عوامل در رونق بخشیدن به کلینیک شما افزایش میزان وفاداری مراجعین کلینیک می باشد. تحقیقات علمی نشان داده است که میزان وفاداری خانم ها نسبت به برندی که از آن رضایت دارند بیشتر از آقایان می باشد و تا زمانی که مشکل خاصی برای آن ها ایجاد نشود نسبت به آن برند وفادار خواهند ماند. بنابراین اگر مراجعین کلینیک شما خانم ها هستند راه اندازی باشگاه مشتریان در جهت افزایش میزان وفاداری آن ها تاثیر بسزایی خواهد داشت.

 

هر خانمی حس خاص بودن را دوست دارد

نرم افزار باشگاه مشتریان و سیستم امتیاز دهی به اعتبار مشتریان کلینیک

نرم افزار باشگاه مشتریان و سیستم امتیاز دهی به اعتبار مشتریان کلینیک

تحقیقات روانشناسی نشان داده است که خانم ها دوست دارند خاص در نظر گرفته شوند، بنابراین این تمایل به حس خاص بودن بین خانم هایی که مشتری قدیمی و جدید کلینیک شما هستند نیز وجود دارد و شما با راه اندازی سیستم باشگاه مشتریان می توانید به مشتریان خانم در کلینیک خود حس خاص بودن را انتقال داده و در نتیجه موجب افزایش وفاداری آن ها به کلینیک خود شوید. این حس خاص بودن از 2 روش زیر اتفاق می افتد:

 • 1- با راه اندازی سیستم امتیاز دهی در باشگاه مشتریان بر اساس تعداد دفعات مراجعه از مشتریان قدیمی خود قدردانی کرده و به آن ها نشان می دهید که به دلیل وفاداریشان به کلینیک شما پیشنهادات خاصی را دریافت خواهند کرد.
 • 2- مشتریان جدیدی که به کلینیک شما خواهند آمد متوجه می شوند که در صورت مراجعه بیشتر و نشان دادن وفاداریشان به کلینیک شما آن ها نیز می توانند از این پیشنهادات ویژه استفاده نمایند و این یعنی تشویق مشتریان جدید به مراجعه بیشتر به کلینیک شما.

تشویق مراجعین به استفاده از تمامی خدمات کلینیک

تحلیل رفتار مراجعین کلینیک

تحلیل رفتار مراجعین کلینیک

در کلینیک های زیبایی معمولا خدمات مختلفی همچون لیزر و پاکسازی پوست و لیفت یا جوان سازی پوست و … وجود دارد. معمولا مشتریان کلینیک از 1 یا حداکثر 3 بخش از این خدمات استفاده می کنند. سیستم تشویقی باشگاه مشتریان در صورتی که یک مراجعه کننده قبلا از 1 سرویس استفاده کرده باشد، با پیشنهاد 1 تخفیف تعریف شده اختصاصی و جدید او را تشویق می کند که از سرویس های دیگری که تا حالا استفاده نکرده هم استفاده کند! به طور مثال باشگاه مشتریان 1 پیامک تخفیف 30% اختصاصی را برای خانمی که تا حالا از خدمات لیزر استفاده نکرده ولی از خدمات پاک سازی پوست استفاده کرده ارسال می نماید. در نتیجه مشتری تشویق به استفاده از دیگر خدمات کلینیک زیبایی شما می گردد.

 

نظرسنجی موثرترین روش در حفظ مشتریان کلینیک

در بسیاری از موارد اگر فرد مراجعه کننده به کلینیک شما از خدمات کلینیک شما راضی نباشد کلینیک را ترک کرده و دیگر هرگز به کلینیک شما باز نخواهد گشت. این در حالی است که امروزه فضای رقابتی شدیدی بین کلینیک ها وجود دارد و هزینه جذب یک مشتری جدید به مراتب بیشتر از هزینه حفظ مشتری قبلی می باشد. در چنین شرایطی بهترین راه حل برای حفظ مشتری های فعلی کلینیک شما استفاده از سیستم نظر سنجی در باشگاه مشتریان می باشد. به این ترتیب شما خواهید توانست بازخوردی صحیح و واقعی از عملکرد تمامی بخش های کلینیک خود بدست آورید و در صورت مشاهده نارضایتی مشتری از بخشی بخصوص اقدام به رفع مشکل در آن بخش کرده و سپس با ارایه تخفیف به آن فرد بخصوص رضایت او را دوباره جلب نمایید.

در حقیقت استفاده از سیستم نظر سنجی در کلینیک به مراجعان حس احترام و درک شدن را انتقال می دهد. همچنین در کلینیک های زیبایی به دلیل بالا بودن حجم کار روزانه و تعداد زیاد پرسنل امکان نظارت مستقیم بر تمامی فعالیت های پرسنل ها وجود ندارد. اما سیستم نظر سنجی امکان نظارت کامل و دقیق از کلیه عملکرد پرسنل کلینیک را در باشگاه مشتریان به شما خواهد داد. همچنین تمامی گزارشات نظر سنجی در قالب نمودارهای تحلیلی در کوشی موبایل مدیریت پرسنل قابل رویت خواهد بود.

 

هرگز قدرت تبلیغات دهان به دهان را دست کم نگیرید!

سیستم تشویقی پورسانت در ازای معرفی یک فرد جدید به کلینیک موجب تبلیغات دهان به دهان می گردد

سیستم تشویقی پورسانت در ازای معرفی یک فرد جدید به کلینیک موجب تبلیغات دهان به دهان می گردد

یکی از ویژگی های باشگاه مشتریان در نرم افزار مطب، سیستم پورسانت دهی به ازای معرفی یک فرد جدید به کلینیک شما می باشد. به طور مثال اگر یک فرد به کلینیک شما آمده و از خدمات لیزر استفاده کند و سپس فرد دیگری را دعوت به استفاده از خدمات لیزر کلینیک شما کند، آنگاه باشگاه مشتریان به صورت خودکار یک کد تخفیف 30% برای هر 2 فرد ارسال می نماید. به این ترتیب مراجعین کلینیک در ازای گرفتن تخفیف و پورسانت تشویق به تبلیغ دهان به دهان خدمات کلینیک شما می شوند و مراجعین بیشتری را به کلینیک شما دعوت خواهند کرد. نکته مهم اینجاست که قدرت این سیستم تبلیغاتی در رشد تصاعدی آن می باشد.

راه اندازی باشگاه مشتریان موجب افزایش سود کلینیک و تشویق افراد به مراجعه بیشتر به کلینیک شما می گردد.

نرم افزار کلینیک مطب پوست و مو

نرم افزار کلینیک مطب پوست و مو

 

مدیریت کارآمد بیمار

پزشکان پوست همیشه مشغول درمان بیماران و مدیریت کلینیک آنها هستند. با کمک نرم افزار مدیریت کلینیک که به عنوان نرم افزار کلینیک پوست نیز شناخته می شود، می توانند مدیریت بیمار را ساده کرده و زندگی آنها را آسان تر کنند. مزایای استفاده از این نوع نرم افزار بسیار زیاد است، اما یکی بالاتر از بقیه است: مدیریت کارآمد بیمار.

 

تصور کنید که بتوانید تمام اطلاعات بیماران خود را در یک مکان مدیریت کنید، بدون اینکه مجبور باشید در میان پشته های فایل های کاغذی یا جستجو از طریق چندین برنامه کامپیوتری بچرخید. این کاری است که نرم افزار مدیریت کلینیک می تواند برای شما انجام دهد. با متمرکز کردن همه چیز از زمان‌بندی قرار ملاقات گرفته تا سوابق پزشکی، می‌توانید در عین صرفه‌جویی در زمان و تلاش، مراقبت بهتری از بیماران خود ارائه دهید.

 

تنها با چند کلیک می توانید به داده های مهمی مانند سابقه بیمار، نتایج آزمایشگاهی و داروهای تجویز شده دسترسی داشته باشید. این به شما این امکان را می دهد که بدون اتلاف وقت ارزشمند برای جستجوی اطلاعات، به سرعت در مورد برنامه درمانی هر بیمار تصمیم گیری کنید. علاوه بر این، یادآوری‌های خودکار تضمین می‌کنند که هیچ قرار ملاقاتی از دست نمی‌رود، که به معنای لغو کمتر و درآمد بیشتر برای تمرین شما است.

 

یکی از اغراق‌هایی که تأثیر ساده‌سازی مدیریت بیمار را کاملاً توصیف می‌کند این است: «مثل داشتن یک دست اضافی است!» تصور کنید با یک سیستم خودکار که همه چیز را برای شما ردیابی می کند چقدر راحت تر خواهد بود.

 

در نتیجه، استفاده از نرم افزار مدیریت کلینیک برای کلینیک های پوست دارای مزایای بسیاری از جمله مدیریت کارآمد بیمار است. با ذخیره کردن همه داده‌های مرتبط در یک برنامه با کاربری آسان با ویژگی‌های دسترسی سریع، درهم‌کاری کاغذبازی را از بین می‌برد و در نتیجه گردش کار کارآمدی در طول روز دارد. در مرحله بعد، بیایید در مورد یکی دیگر از ویژگی هایی که زندگی را آسان تر می کند صحبت کنیم: برنامه ریزی کارآمد قرار ملاقات!

 

برنامه ریزی کارآمد قرار ملاقات

پیاده‌سازی نرم‌افزار مدیریت کلینیک برای پزشکان پوست می‌تواند کارایی زمان‌بندی ویزیت آنها را تا حد زیادی بهبود بخشد. با استفاده از این فناوری، بیماران می‌توانند به‌صورت آنلاین قرار ملاقات داشته باشند و یادآوری‌های خودکار دریافت کنند، عدم مراجعه را کاهش می‌دهد و زمان را برای تمرکز کادر پزشکی بر مراقبت از بیمار آزاد می‌کند. علاوه بر این، نرم‌افزار کلینیک به پزشکان این امکان را می‌دهد تا به راحتی برنامه‌های خود را در مکان‌های مختلف مشاهده کنند و در صورت نیاز تنظیمات را انجام دهند.

 

علاوه بر ساده‌سازی زمان‌بندی قرار ملاقات، پیاده‌سازی نرم‌افزار مدیریت کارآمد نیز راه‌حلی خوشایند برای ساده‌سازی سایر جنبه‌های اجرای یک عمل پوستی ارائه می‌دهد. از مدیریت سوابق الکترونیکی سلامت گرفته تا رسیدگی به مطالبات و پرداخت‌های بیمه، دسترسی به همه این قابلیت‌ها در یک مکان، بار را از دوش پزشکان برداشته و با خودکار کردن کارهای خسته‌کننده، بهره‌وری را افزایش می‌دهد.

 

به طور کلی، استفاده از نرم‌افزار مدیریت کلینیک با قابلیت‌های برنامه‌ریزی کارآمد یک گام اساسی در جهت افزایش ارائه خدمات و بهبود تجربه بیمار در اقدامات پوستی است. بخش بعدی بررسی می‌کند که چگونه صورت‌حساب دقیق و مدیریت درآمد به موفقیت مالی در چنین امکاناتی کمک می‌کند، بدون اینکه خدمات مراقبت‌های بهداشتی با کیفیت را قربانی کند.

 

صورتحساب دقیق و مدیریت درآمد

پزشکان پوست دائماً به دنبال راه هایی برای ساده کردن عمل خود و افزایش درآمد هستند. یکی از راه هایی که آنها می توانند به این هدف دست یابند استفاده از نرم افزار مدیریت کلینیک است. علاوه بر برنامه ریزی کارآمد قرار ملاقات، صورتحساب دقیق و مدیریت درآمد نیز از مزایای مهم استفاده از چنین سیستمی است.

 

با کمک نرم‌افزار مدیریت کلینیک، پزشکان پوست می‌توانند با دقت تمام ویزیت‌ها و درمان‌های انجام شده بیمار را در زمان واقعی ردیابی کنند. این تضمین می‌کند که هنگام پرداخت صورت‌حساب به بیماران یا من، هیچ مغایرت یا خطایی وجود نداشته باشد

شرکت های بیمه این نرم افزار حتی می تواند فاکتورها را به صورت خودکار تولید کند که باعث صرفه جویی در زمان و کاهش هزینه های دستی می شود. علاوه بر این، با یادآوری‌ها و هشدارهای پرداخت خودکار، روش‌ها می‌توانند از پرداخت به موقع بیماران اطمینان حاصل کنند.

 

مدیریت موثر درآمد در نهایت منجر به افزایش سودآوری برای فعالیت های پوست می شود. با ردیابی هزینه ها، نظارت بر جریان نقدی، و تجزیه و تحلیل داده های مالی در طول زمان، پزشکان می توانند مناطقی را که ممکن است نیاز به کاهش یا سرمایه گذاری منابع بیشتر در کسب و کار داشته باشند، شناسایی کنند.

 

صورت‌حساب دقیق و مدیریت درآمد فقط برای خود عمل مفید نیست. آنها همچنین با کاهش زمان انتظار در هنگام چک کردن و اطمینان از انتقال اطلاعات صحیح به ارائه دهندگان بیمه، تجارب بیمار را بهبود می بخشند. با مشتریان راضی که از توانایی ارائه دهنده مراقبت خود در مدیریت مؤثر امور مالی اطمینان دارند، ارجاعات دهان به دهان تنها به رشد خود ادامه خواهند داد.

 

با پیاده سازی یک راه حل نرم افزاری مدیریت کلینیک کارآمد که شامل قابلیت های صورتحساب قوی در کنار ویژگی های پیشرفته برنامه ریزی قرار ملاقات است، متخصصان پوست می توانند جریان کار خود را بهینه کنند و به طور همزمان سطح رضایت بیمار را بهبود بخشند. منجر به موفقیت طولانی مدت، هم از نظر مالی و هم از نظر شهرت در جامعه خود می شود!

 

بهبود مشارکت و رضایت بیمار

پزشکان پوست می توانند از استفاده از نرم افزار مدیریت کلینیک بسیار سود ببرند. این نرم افزار علاوه بر مدیریت دقیق صورتحساب و درآمد، باعث بهبود تعامل و رضایت بیمار نیز می شود.

 

با وجود یک سیستم مدیریت بالینی جامع، کلینیک های پوست می توانند عملیات خود را ساده کرده و اطلاعات لازم را به راحتی در دسترس بیماران قرار دهند. این به آن‌ها امکان می‌دهد بیشتر در برنامه‌های درمانی خود احساس مشارکت داشته باشند و روش‌هایی را که تحت آن قرار می‌دهند را درک کنند. در نتیجه، سطح رضایت بیماران را افزایش می دهد زیرا آنها کنترل بهتری بر تجربه مراقبت های بهداشتی خود دارند.

 

علاوه بر این، این سیستم ها دارای ویژگی هایی هستند که امکان ارتباط آسان بین ارائه دهندگان و بیماران را از طریق پورتال های پیام رسانی امن فراهم می کند. بیماران می‌توانند در هر زمانی بدون نیاز به برنامه‌ریزی قرار ملاقات یا منتظر ماندن در ساعات کاری با ارائه‌دهندگان تماس بگیرند. در نتیجه، پزشکان می توانند به سرعت با توصیه های مربوطه پاسخ دهند و نتایج را بیشتر بهبود بخشند.

 

ادغام چنین سیستم هایی در اقدامات کلینیک نه تنها برای بیماران بلکه برای متخصصان مراقبت های بهداشتی نیز مفید است. توانایی ردیابی روند داده ها بینش های ارزشمندی را در زمینه هایی که نیاز به بهبود یا تعدیل دارند ارائه می دهد. علاوه بر این، دسترسی از راه دور به این معنی است که پزشکان می توانند حتی زمانی که خارج از محیط مطب کار می کنند با همکاران خود در ارتباط باشند.

 

به طور کلی، افزایش مشارکت و رضایت بیمار تنها یکی از مزایای پیاده‌سازی نرم‌افزار مدیریت کلینیک با کیفیت در کلینیک‌های پوست است. با بهبود قابلیت‌های تجزیه و تحلیل داده‌ها که در ادامه بررسی می‌شود، خواهیم دید که چگونه این راه‌حل‌ها طیف وسیعی از مزایای ضروری را برای موفقیت در عمل پزشکی فراهم می‌کنند.

 

تجزیه و تحلیل و گزارش دهی پیشرفته

پزشکان پوست اکنون می توانند از تجزیه و تحلیل داده ها و گزارش های پیشرفته با استفاده از نرم افزار مدیریت کلینیک بهره مند شوند. این نرم افزار دید جامعی از تاریخچه پزشکی بیماران، تشخیص ها، درمان ها و نتایج را در اختیار متخصصان پوست قرار می دهد. با تجزیه و تحلیل این اطلاعات، پزشکان می توانند تصمیمات آگاهانه تری در مورد مراقبت از بیمار بگیرند که بر اساس نیازهای منحصر به فرد هر بیمار شخصی سازی شده است.

 

علاوه بر این، نرم افزار مدیریت کلینیک امکان ردیابی و نظارت آسان بر شاخص های عملکرد کلیدی (KPIs) مانند حجم بیمار، زمان انتظار قرار ملاقات و جریان های درآمد را فراهم می کند. این به پزشکان کمک می‌کند تا زمینه‌هایی را که باید در عمل خود بهبود یابند شناسایی کرده و تغییرات را بر اساس آن اعمال کنند.

 

علاوه بر این، این نرم افزار گزارش های دقیقی را در مورد جنبه های مختلف عمل، از جمله صورتحساب، مدیریت موجودی، بهره وری کارکنان، و پیش بینی مالی تولید می کند. این بینش ها پزشکان پوست را قادر می سازد تا در عین ارائه مراقبت های با کیفیت بالا به بیماران خود، اقدامات خود را به طور موثر مدیریت کنند.

 

به طور کلی، تجزیه و تحلیل داده‌ها و قابلیت‌های گزارش‌دهی پیشرفته ارائه‌شده توسط نرم‌افزار مدیریت کلینیک، متخصصان پوست را قادر می‌سازد تا خدمات مراقبت‌های بهداشتی بهتری را ارائه دهند و در عین حال عملیات عملی خود را بهینه کنند. نرم‌افزار مدیریت کلینیک با ویژگی‌ها و عملکردهای پیشرفته‌اش مانند یادآوری خودکار برای قرارهای بعدی یا پر کردن مجدد نسخه، به سرعت به ابزاری ضروری برای اقدامات پوستی مدرن تبدیل می‌شود.

 

سوالات متداول

آیا نرم افزار مدیریت کلینیک می تواند متناسب با نیازهای خاص یک مطب پوستی سفارشی شود؟

تصور کنید که یک متخصص پوست هستید که هر روز باید سوابق، قرار ملاقات ها و نسخه های متعدد بیماران را مدیریت کند. وظیفه دلهره آور ردیابی همه چیز بدون ابزار مناسب می تواند طاقت فرسا شود. اینجاست که نرم افزار مدیریت کلینیک به کار می آید. اما ممکن است تعجب کنید که آیا این نرم افزار را می توان به fi سفارشی کرد

نیازهای خاص یک عمل درماتولوژی.

 

پاسخ بله است! نرم افزار مدیریت کلینیک را می توان متناسب با نیازهای منحصر به فرد هر تخصص پزشکی، از جمله پوست، طراحی کرد. با ویژگی های قابل تنظیم مانند برنامه ریزی قرار ملاقات، ردیابی تاریخچه بیمار، پردازش نسخه و سیستم های صورتحساب که به طور خاص برای متخصصان پوست طراحی شده اند، مدیریت مطب شما کارآمدتر از همیشه می شود.

 

با استفاده از نرم‌افزار مدیریت کلینیک که نیازهای عمل‌های پوست را برآورده می‌کند، پزشکان به ویژگی‌های مختلفی مانند قابلیت‌های تصویربرداری برای ثبت شرایط پوست و درمان‌های انجام شده در طول زمان دسترسی خواهند داشت. علاوه بر این، با الگوهای داخلی برای اختلالات پوستی رایج یا طرح‌های درمانی که توسط متخصصان پوست در سراسر جهان استفاده می‌شود، وقتی نوبت به ترسیم یادداشت‌های پیشرفت یا مستندسازی تشخیص‌ها می‌رسد، نیازی به اختراع مجدد چرخ نخواهید داشت.

 

گنجاندن سفارشی‌سازی‌ها در سیستم مدیریت کلینیک شما تضمین می‌کند که کارها به خوبی و کارآمد پیش می‌روند و در عین حال از اضافه کاری در حجم کاری شما نیز حذف می‌شود. این در نهایت منجر به ارائه مراقبت بهتر برای بیماران می شود زیرا پزشکان زمان کمتری را برای کارهای اداری و زمان بیشتری را صرف ارائه مراقبت با کیفیت می کنند.

 

بنابراین، سرمایه‌گذاری بر روی نرم‌افزار مدیریت کلینیک متناسب با نیازهای خاص یک مطب پوست، یک راه عالی برای بهینه‌سازی کارایی گردش کار و همزمان بهبود نتایج بیماران است.

 

چگونه نرم افزار مدیریت کلینیک ارتباط بین متخصصان پوست و بیمارانشان را بهبود می بخشد؟

ارتباط موثر کلید هر عمل موفق پوست است. نرم افزار مدیریت کلینیک ارتباط موثرتر با بیماران را برای متخصصین پوست آسان کرده است. این نرم افزار به بیماران اجازه می دهد تا به صورت آنلاین نوبت رزرو کنند، یادآوری های قرار را از طریق پیامک یا ایمیل دریافت کنند و از راه دور به سوابق پزشکی خود دسترسی داشته باشند.

 

نرم افزار مدیریت کلینیک همچنین پزشکان را قادر می سازد تا پیام های پیگیری خودکار را پس از قرار ملاقات ارسال کنند که می تواند بر اساس وضعیت بیمار یا برنامه درمانی شخصی سازی شود. این تضمین می کند که بیماران در مورد قرار ملاقات های آینده، پر کردن مجدد داروها و سایر اطلاعات مهم مرتبط با سلامتی خود مطلع می شوند.

 

علاوه بر این، نرم افزار مدیریت کلینیک ارتباط بین بخش های مختلف در یک کلینیک را ساده می کند. متخصصان پوست می توانند به راحتی اطلاعات بیمار را بدون نیاز به تماس تلفنی یا ایمیل با پرستاران یا مسئولین پذیرش به اشتراک بگذارند. این باعث کاهش خطاها و تاخیر در ارائه مراقبت می شود و در عین حال کارایی کلی را بهبود می بخشد.

 

علاوه بر این، برخی از سیستم‌های پیشرفته مدیریت کلینیک، خدمات پزشکی از راه دور ارائه می‌دهند که به متخصصان پوست اجازه می‌دهد تا مشاوره‌های مجازی را با بیماران خود از هر کجا و در هر زمان انجام دهند. بیماران می توانند از طریق ویدئو کنفرانس با پزشک خود مشورت کنند و حتی اگر دور از کلینیک زندگی می کنند، به مراقبت های بهداشتی با کیفیت دسترسی پیدا کنند.

 

به طور کلی، استفاده از نرم افزار مدیریت کلینیک، نحوه تعامل متخصصان پوست با بیماران خود را متحول کرده است. با ارائه ویژگی هایی مانند رزرو آنلاین، پیام رسانی خودکار، دسترسی از راه دور به سوابق پزشکی و مشاوره از راه دور، ارتباطات را بهبود می بخشد. با پذیرش این پیشرفت‌های فناوری در ارائه مراقبت‌های بهداشتی، کلینیک‌ها می‌توانند نتایج بیمار را بهبود بخشند و در عین حال هزینه‌های مرتبط با فرآیندهای دستی مانند نگهداری سوابق مبتنی بر کاغذ و زمان‌بندی قرار ملاقات فیزیکی را کاهش دهند.

 

آیا با استفاده از نرم افزار مدیریت کلینیک برای ذخیره اطلاعات بیمار نگرانی های امنیتی وجود دارد؟

یکی از نگرانی های عمده ای که با استفاده از نرم افزار مدیریت کلینیک در اقدامات پوستی ایجاد می شود، مربوط به امنیت اطلاعات بیمار است. در حالی که ممکن است ذخیره تمام داده های ضروری به صورت دیجیتالی راحت به نظر برسد، اما مجموعه جدیدی از چالش ها و خطرات را نیز به همراه دارد.

 

اولاً، تهدیدات بالقوه ای از جانب هکرها وجود دارد که می توانند به اطلاعات حساس بیمار مانند سابقه پزشکی یا اطلاعات تماس آنها دسترسی پیدا کنند. این نه تنها بیماران را در معرض خطر قرار می دهد، بلکه می تواند در صورت بروز هرگونه تخلف به دلیل سهل انگاری از طرف عمل، منجر به شکایت شود.

 

علاوه بر این، همیشه احتمال خطای انسانی در هنگام رسیدگی به پرونده های الکترونیکی وجود دارد که می تواند منجر به نشت یا حذف تصادفی شود. با توجه به دسترسی و به روز رسانی افراد مختلف به این سوابق، نظارت بر هر اقدام انجام شده به طور فزاینده ای دشوار می شود.

 

با این حال، این نگرانی ها نباید متخصصان پوست را از استفاده از نرم افزار مدیریت کلینیک به طور کلی منصرف کند. در عوض، آنها باید بر اجرای اقدامات امنیت سایبری قوی مانند پشتیبان گیری منظم و پروتکل های رمزگذاری تمرکز کنند و در عین حال کارکنان را در مورد بهترین شیوه های حفظ حریم خصوصی و حفاظت از داده ها آموزش دهند.

 

در نتیجه، در حالی که نگرانی‌های امنیتی معتبری در ارتباط با استفاده از نرم‌افزار مدیریت کلینیک برای ذخیره اطلاعات بیمار وجود دارد، می‌توان اقدامات احتیاطی مناسبی را برای کاهش موثر آنها انجام داد. با اولویت دادن به ایمنی داده ها و سرمایه گذاری در راه حل های امنیت سایبری قابل اعتماد، شیوه های پوست

 

می تواند همچنان از راحتی و کارایی ارائه شده توسط سیستم های ثبت سوابق دیجیتال بدون به خطر انداختن محرمانه بودن بیمار بهره مند شود.

 

آیا نرم افزار مدیریت کلینیک با سایر سیستم های مراقبت های بهداشتی و پرونده الکترونیک سلامت قابل ادغام است؟

نرم افزار مدیریت کلینیک به ابزاری ضروری برای پزشکان پوست تبدیل شده است تا فرآیندهای خود را ساده کرده و مراقبت از بیمار را بهبود بخشند. با این حال، یک سوال که مطرح می شود این است که آیا این نرم افزار می تواند با سایر سیستم های مراقبت های بهداشتی و پرونده الکترونیک سلامت ادغام شود؟

 

پاسخ بله است؛ نرم افزار مدیریت کلینیک را می توان به طور یکپارچه با سایر سیستم های مراقبت های بهداشتی و پرونده الکترونیک سلامت ادغام کرد. این ادغام پزشکان را قادر می سازد تا از یک پلتفرم واحد به اطلاعات حیاتی بیمار مانند تاریخچه پزشکی، نتایج آزمایشگاهی، لیست داروها، آلرژی ها و موارد دیگر دسترسی داشته باشند. با کمک فناوری مبتنی بر ابر، متخصصان پوست می توانند به راحتی داده های بیمار را در چندین پلتفرم بدون هیچ دردسری به اشتراک بگذارند.

 

علاوه بر این، یکپارچه‌سازی نرم‌افزار مدیریت کلینیک با سایر سیستم‌های مراقبت‌های بهداشتی به حذف خطاهای دستی در ورود داده‌ها کمک می‌کند و در زمان صرف شده برای کارهای اضافی صرفه‌جویی می‌کند. فرآیند خودکار حجم کاری کارکنان را کاهش می دهد و کارایی دسترسی به سوابق بیمار را بهبود می بخشد و در عین حال از رعایت امنیت اطمینان می دهد.

 

در نتیجه، ادغام نرم‌افزار مدیریت کلینیک با سایر سیستم‌های مراقبت‌های بهداشتی، مزایای بی‌شماری را برای پزشکان پوست با بهبود کارایی گردش کار و افزایش قابلیت‌های تصمیم‌گیری بر اساس داده‌های دقیق بیمار فراهم می‌کند. با استفاده از فناوری‌های پیشرفته مانند محاسبات ابری و هوش مصنوعی (AI)، می‌توان خدمات با کیفیت بهتری را به بیماران ارائه کرد و در عین حال هزینه‌های عملیاتی را به میزان قابل توجهی کاهش داد.

 

چگونه نرم افزار مدیریت کلینیک به مدیریت موجودی و سفارش لوازم برای یک عمل پوست کمک می کند؟

به عنوان یک عمل درماتولوژی، مدیریت موجودی و سفارش لوازم می تواند طاقت فرسا باشد. خوشبختانه، نرم‌افزار مدیریت کلینیک می‌تواند این فرآیند را ساده‌تر کند و تمرکز شما را بر ارائه مراقبت‌های با کیفیت به بیمارانتان آسان‌تر کند.

 

در مرحله اول، این نرم افزار به شما امکان می دهد تا سطوح موجودی فعلی خود را پیگیری کنید و همزمان با استفاده یا دریافت محصولات، به طور خودکار آنها را به روز کنید. این ویژگی به شما این امکان را می‌دهد که از کم‌فروشی خودداری کنید و تضمین می‌کند که همیشه در صورت نیاز، لوازم مورد نیاز را در دسترس داشته باشید. علاوه بر این، سیستم هشدارهایی را زمانی که اقلام خاصی به حداقل آستانه خود می‌رسند تولید می‌کند و به شما هشدار می‌دهد که زمان سفارش مجدد است.

 

علاوه بر این، نرم افزار مدیریت کلینیک امکان ارتباط آسان فروشنده را از طریق سفارشات خرید و فاکتورهای خودکار فراهم می کند. ادغام با سیستم حسابداری شما، فرآیندهای ردیابی مالی و تطبیق را ساده می کند و در عین حال خطاهای انسانی در ورود داده ها را کاهش می دهد.

 

گنجاندن فناوری در روال روزانه شما راهی موثر برای افزایش کارایی و دقت در تمرین شما است. نرم افزار مدیریت کلینیک نه تنها مدیریت موجودی را با پیگیری مصرف عرضه و نیازهای سفارش مجدد بهبود می بخشد، بلکه به صرفه جویی در زمان صرف شده برای رسیدگی دستی اسناد مربوط به خرید لوازم کمک می کند. در نتیجه، استفاده از چنین نرم‌افزاری می‌تواند زمان بیشتری را برای پزشکان و کارکنان به طور یکسان آزاد کند و در مجموع منجر به مراقبت بهتر از بیمار شود. با مزایای فراوانی که برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی دارد که به دنبال بهینه سازی سیستم گردش کار خود هستند، سرمایه گذاری در نرم افزار مدیریت کلینیک بدون شک باید یک تصمیم عاقلانه تلقی شود!

 

نتیجه

در نتیجه، پیاده سازی نرم افزار مدیریت کلینیک برای پزشکان پوست می تواند مزایای بی شماری را به همراه داشته باشد. مدیریت بیمار را ساده می کند و پیگیری سوابق پزشکی و تاریخچه بیماران را آسان تر می کند. برنامه ریزی کارآمد قرار ملاقات تضمین می کند که هیچ وقت یا منابعی در طول مشاوره تلف نمی شود. صورت‌حساب دقیق و مدیریت درآمد به کلینیک‌ها کمک می‌کند تا از ضررهای مالی جلوگیری کنند و در عین حال مشارکت و رضایت کلی بیمار را بهبود بخشند.

 

اما این نرم افزار بیش از اینکه فقط یک ابزار مفید باشد، تعهد متخصصان مراقبت های بهداشتی را در ارائه مراقبت های با کیفیت به بیماران خود نشان می دهد. این نماد تعهد آنها به به روز ماندن با پیشرفت های تکنولوژیکی برای ارائه خدمات بهتر است. به عنوان فردی که برای سلامتی خود ارزش قائل است، شما از پزشکتان چیزی کمتر از بهترین مراقبت ممکنی که او می تواند ارائه دهد، لیاقت ندارید. با وجود نرم افزار مدیریت کلینیک، می توانید اعتماد کنید که متخصص پوست شما به ابزارهای لازم برای ارائه مراقبت های مورد نیاز و شایسته شما مجهز است.

 

لطفا جهت تماس رایگان با ما روی آیکون سبز رنگ زیر کلیک کنید و در برنامه WhatsApp به ما پیام دهید
نرم افزار مطب آنلاین


 

کارشناسان ما مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات و سوالات شما هستند

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی لیزر می توانید با شماره تماس

09308539601

تماس بگیرید

 

نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی لیزر

نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی لیزر

 

 


اگر برنامه WhatsApp را ندارید و یا امکان تماس تلفنی با ما را ندارید با پر کردن فرم زیر، مشاور شرکت نرم افزار مطب آنلاین به زودی با شما تماس خواهد گرفت

لطفا بر اساس میزان رضایت خود از این نوشته از 1 تا 5 روی ستاره های زیر کلیک کنید:
[تعداد کل افراد: 12 و میانگین امتیازات داده شده: 5]
13 پاسخ
 1. نرم افزار مدیریت مطب آنلاین، نرم افزار مطب،
  نرم افزار مدیریت مطب آنلاین، نرم افزار مطب، گفته:

  سلام وقت بخیر، کارشناسان ما مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات و سوالات شما هستند
  برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تماس
  09308539601
  تماس بگیرید

 2. دکتر صابری متخصص پوست و زیبایی
  دکتر صابری متخصص پوست و زیبایی گفته:

  سلام برای خرید نرم افزار کلینیک پوست مو چطور می تونم با شما تماس بگیرم؟

 3. دکتر رابعی متخصص پوست مو زیبایی و لیزر
  دکتر رابعی متخصص پوست مو زیبایی و لیزر گفته:

  با سلام، نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی و لیزر رو همزمان چند نفر می توانند در کلینیک پوست استفاده کنند؟

 4. دکتر شیوا
  دکتر شیوا گفته:

  سلام وقت بخیر
  چطور می تونم نرم افزار کلینیک پوست مو و لیزر را دانلود کنم؟

 5. دکتر شیوانی
  دکتر شیوانی گفته:

  سلام وقت بخیر
  من چطور می تونم نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی شرکت شما رو خریداری کنم؟

 6. نرم افزار مدیریت مطب آنلاین، نرم افزار مطب،
  نرم افزار مدیریت مطب آنلاین، نرم افزار مطب، گفته:

  سلام دکتر رابعی
  برای استفاده از نرم افزار کلینیک پوست مو زیبایی و لیزر به طور همزمان هیچ محدودیتی وجود ندارد. به عنوان مثال همزمان 20 نفر می توانند در مطب پوست مو زیبایی شما از نرم افزار مطب استفاده نمایند.

  با سپاس
  تیم پشتیبانی مطب آنلاین

 7. حمیدرضا حجتی
  حمیدرضا حجتی گفته:

  سلام این نرم افزار فقط بر روی سیستم اندروئید قابل انجام هست یا با ویندوز هم میشه استفاده کرد؟

دیدگاه ها غیر فعال است.