نرم افزار مطب نرم افزار مطب آنلاین

نرم افزار مدیریت مطب تحت وب

انتخاب نرم افزار مدیریت مطب تحت وب | نرم افزار مدیریت مطب آنلایننرم افزار مطب آنلاین - https://matabeonline.ir

انتخاب نرم افزار مدیریت مطب تحت وب | نرم افزار مدیریت مطب آنلاین

با نرم افزار مدیریت مطب تحت وب(Web-Based Clinic Management Software) اطلاعات بیماران را آنلاین وارد نرم افزار مطب تحت وب کنید و مطب خود را آنلاین و تحت وب مدیریت کنید. (پرونده الکترونیک سلامت)

اگر مطب خود را به یک نرم افزار مدیریت مطب تحت وب مجهز نکنید، به زودی تبدیل به یک انبار پرونده های کاغذی خواهد شد!


نرم افزار مديريت مطب تحت وب پيشرفته ترين نرم افزار مطب برای سهولت پذيرش در مطب می باشد و در طراحی آن سعی شده هر آنچه پزشک در مطب ممکن است به آن نیاز داشته باشد در نظر گرفته شود.
نرم افزار مطب تحت وب شامل: نرم افزار منشی و پزشک بوده و با ثبت تحت وب اطلاعات توسط منشی و پزشک می تواند کليه اطلاعات بيمار خود را در هر زمان و در هر مکان مشاهده نمايد. (کلیه اطلاعات بیماران 7 روز هفته 24 ساعته در دسترس شما می باشد)

چرا نرم افزار مديريت مطب تحت وب؟

نرم افزار مديريت مطب تحت وب در دو نسخه منشی (بخش پذیرش و نوبت دهی) و پزشک (بخش ویزیت) به منظور سهولت در کارها و کاهش زمان در مطب توسط تعدادی از بهترین مهندسان و کارآفرینان و پزشکان طراحی گردیده است.

نرم افزار مديريت مطب تحت وب که با شعار نگرشی متفاوت در مدیریت مطب تحت وب پا به این عرصه گذاشته است بر این تلاش است که با کاهش خطاهای انسانی و سیستمی کردن تمامی فرآیندهای مطب، مدیریتی آسان و تحت وب را برای تمامی پزشکان ایران به وجود بیاورد.

بر اساس تخصص و درخواست هر پزشک در این نرم افزار امکانات تحت وب به برنامه اضافه می شود تا بتوانند متناسب با روش های خود به طبابت مطب بپردازند.

امکانات نرم افزار مديريت مطب تحت وب:


نرم افزار مدیریت تحت وب مطب و درمانگاه و کلینیک

شــرکت نرم افزار مديريت مطب آنلاین که تحت وب می باشد با بیش از یک دهه سابقه در امر تـولید, پشتیبـانی و ارائه خـدمات در عرصه انفـورماتیک آنلاین این افتخار را دارد که اولین شرکت های تولید کننده نرم افزارهای آنلاین اتوماسیون تحت وب درمانی در کشور است. این شرکت مفتخر است با کادری مجرب در زمینه تولید نرم افزار های تحت وب و آنلاین مدیریتی و کاربردی پزشکی با رویکردی مشتری مدارانه در خدمت پزشکان عزیز و همکارانشان بوده و امید بر این دارد که با سعی و تلاش صادقانه و تجربه چندین ساله خود و نظریات با ارزش پزشکان و متخصصان در این زمینه بتواند خدمتی کوچک به تمامی هموطنان عزیز ارائه نماید.

نرم افزار تحت وب مدیریت درمانگاه شرکت نرم افزار مديريت مطب آنلاین در چهار سطح زیر طراحی و قابل پیاده سازی است

امکانات و قابلیت های خاص مطب تحت وب

ثبت اطلاعات شامل

امکانات چاپ و گزارش گيری تحت وب شامل

ساير امکانات

قابليت هاي جانبینرم افزار پلی کلینیک

خصوصیات و مزایای ویژه نرم افزار مدیریت درمانگاه مطب تحت وب

نرم افزار درمانگاه مطب تحت وب


جستجو هوشمند

برنامه کاربردی نرم افزار مديريت مطب تحت وب از ویژگی جستجو هوشمند بهره مند است. شما می توانید بر اساس شماره پرونده یا سایر مشخصات فردی از جمله: نام و نام خانوادگی، شماره تلفن یا موبایل و کدملی جستجو کرده و پرونده مورد نظر را پیدا کنید.

آمار و گزارشات

گزارش از تعداد پذیرش و ویزیت ها و میزان دریافتی هر روز کاری از ویژگی های حائز اهمیت نرم افزار مديريت مطب تحت وب می باشد. همچنین برنامه دارای انواع گزارشات کاربردی و پژوهشی دیگر بوده و خروجی این گزارشات بصورت Print , PDF , Excel , XPS می باشد.

متون آماده

کارشناسان ما جهت کاهش خطاهای انسانی و جهت سهولت در تکمیل فرم ویزیت بیمار و کاهش خطاهای نوشتاری، امکان استفاده از لیست متون آماده برای تکمیل شرح حال بیمار را فراهم کرده اند که هر پزشک می تواند هریک از این لیست ها را با توجه به نیاز خود شخصی سازی کند.


نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک مطب تحت وب چگونه کار می‌کند؟

نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک مطب تحت وب به گونه‌ای طراحی شده است که نسخه‌ای از آن در سیستم منشی(کاربر و یا کاربران فرعی) و نسخه‌ای دیگر در سیستم پزشک نصب می‌شود. منشی اطلاعات بیمار را دریافت کرده و برای وی پرونده‌ای تشکیل می‌دهد. اکنون پزشک می‌تواند در سیستم خود پرونده بیمار را مشاهده کرده و از کلیه سوابق بیمار آگاه شود، پس از ویزیت یا درمان، می‌تواند روند مربوطه و هزینه درمان را طبق گذشته در پرونده وی ثبت نماید اما این بار با قلم دیجیتال مطب آنلاین که توسط این خودکار مخصوص، نسخه دیجیتال دستخط پزشک ذخیره می‌گردد.

اکنون منشی هزینه درمان را از بیمار دریافت کرده و در بخش حسابداری ثبت می‌کند. منشی همچنین می‌تواند هزینه درمان را قسط بندی کرده و ثبت نماید. به این ترتیب پزشک می‌تواند کلیه مطالب موجود در رابطه با بیمار را با چند کلیک ساده مشاهده کند و از سوابق درمانی، مالی، نوبت دهی و… افراد مطلع شود.

قلم نوری

برنامه قابلیت پشتیبانی از تمامی قلم های نوری دارد برای پزشکانی که در هنگام ویزیت تمایل به نوشتن و بایگانی کردن آن را دادند. و ویژگی ماژول قلم نرم افزار مدیریت مطب تحت وب می توان به دو قسمت بودن آن اشاره نمود که یک نسخه برگ برای پزشک و یک برگ برای نسخه بیمار که قابلیت چاپ نیز دارد.

پذیرش و تشکیل پرونده نرم افزار مدیریت درمانگاه و کلینیک

اين نرم افزار شامل دو قسمت منشي و پزشك مي باشد

منشي

پزشکمدیریت ارتباط با بیماران مرکز پزشکی خود را بهینه کنید!

با توجه به فراگیر شدن استفاده از موبایل در سراسر کشورمان، این نیاز احساس می شود که مراکز پزشکی نیز برای ارتباط با مراجعین خود از سیستم های ارسال پیامک نیز استفاده نمایند. عملیاتی نظیر یادآوری اوقات مراجعه و صورتحساب بیمار، گزارشات خاص و … که به صورت پیامک برای شماره موبایل بیماران ارسال گردد. نرم افزار مطب و کلینیک با مجهز بودن به سیستم سامانه پیام کوتاه، این امور را به راحتی برای پزشکان محترم انجام داده و گزارشات مربوطه از ارسال پیامک به مخاطبین را در این سامانه ثبت می نماید.

نرم افزار مطب و کلینیک – حسابداری و مدیریت مطب و کلینیک پزشکان

وب سایت نرم افزار مطب و کلینیک یکی از فعال ترین سایت های تحت وب ارائه دهنده نرم افزار مدیریت مطب ، نرم افزار مدیریت کلینیک و نرم افزار مدیریت درمانگاه پزشکی می باشد. در این سایت ضمن معرفی قسمت های مختلف نرم افزار های پزشکی ، امکان امتحان رایگان نرم افزار مدیریت مطب را نیز برای پزشکان محترم فراهم نموده است. نرم افزار مطب و نرم افزار کلینیک قرار گرفته در این وب سایت یکی از قوی ترین و جامع ترین نرم افزار های عرصه پزشکی در کشور می باشد که طی سالها مشاوره با پزشکان عمومی و پزشکان متخصص طراحی و برنامه نویسی شده است. این برنامه ها با گذشت یک دهه از نسخه های اولیه آنها در هزاران مرکز پزشکی معتبر و پرترافیک نصب و در حال استفاده می باشند.

ویژگی های برتر آموزش تصویری

برای یادگیری نرم افزار مديريت مطب تحت وب دغدغه‌ای نخواهید داشت.
تمام بخش‌های نرم‌افزار را به صورت تصویری بیاموزید، یادگیری نرم‌افزار آنقدر ساده است که در ۱ ساعات حرفه‌ای می‌شوید…
سامانه نوبت دهی و رزرو پیشرفته

نرم افزار مديريت مطب تحت وب نوبت دهی و تنظیم قرار ملاقات‌های شما را آنقدر ساده می‌کند فکرش را هم نمی‌کنید.
از نوبت های روزانه و هفتگی خود در یک نگاه با خبر شوید و با چند کلیک ساده نوبت ثبت کنید، وقت رزرو کنید و…

حسابداری قدرتمند و یکپارچه

نرم افزار مديريت مطب تحت وب امور حسابداری شما را ساده می‌کند، با چند کلیک ساده از حساب کتاب بیمارانتان آگاه شوید، قسط بندی، مدیریت چک‌ها، بدهکاری‌ها و بستانکاری‌ ها…
مدیریت نامحدود پرونده‌ها

تمام اطلاعات بیماران خود را ذخیره کنید…
نرم افزار مديريت مطب تحت وب پیشرفته ترین سامانه مدیریت پرونده را در اختیارتان می‌گذارد.
برای این کار محدودیتی نخواهید داشت، سوابق بیماری، تصاویر و…


تماس خودکار

تماس خودکار یک خدمت نوآورانه از تلاش نت بوده که با استفاده از این ویژگی زمان و تاریخ حضور بیمار در مطب توسط اپراتور گویا یادآوری می شود.

بکاپ تحت وب از بانک اطلاعاتی

نرم افزار مديريت مطب تحت وب دارای قابلیت پشتیبان گیری تحت وب است بطوریکه با استفاده از این ویژگی در هر لحظه، نسخه پشتیبان از اطلاعات نرم افزار شما در مرکز سرورهای پرقدرت تلاش نت ذخیره می شود تا در مواقع لزوم توسط کارشناسان واحد پشتیبانی اطلاعات ، بازگردانی شود.

خدمات پیام کوتاه

پیامک یکی دیگر از امکانات ارتباطی مضاعف نرم افزار مديريت مطب تحت وب است که به لیست بیماران وقت داده شده ، به صورت اتوماتیک زمان و تاریخ حضور آن ها را یادآوری می نماید. ضمنا این سامانه دارای امکاناتی نظیر:

– امکان ارسال پیامک هوشمند به بیماران در صورت کنسل شدن حضور پزشک
– منشی پیامکی (با امکان جواب دهی خودکار) می باشد.

وقت دهی تحت وب

یکی از مزایای نرم افزار مديريت مطب تحت وب، وقت دهی تحت وب بر بستر اینترنت می باشد که می توان به برخی از ویژگی های آن نظیر جلوگیری از اتلاف وقت هموطنان و جلوگیری از حضور فیزیکی و تماس های مکرر جهت وقت گرفتن بیماران اشاره داشت.


نرم افزار مديريت مطب تخصصی

مدیریت ارتباط با بیماران مرکز پزشکی خود را بهینه کنید!

با توجه به فراگیر شدن استفاده از موبایل در سراسر کشورمان، این نیاز احساس می شود که مراکز پزشکی نیز برای ارتباط با مراجعین خود از سیستم های ارسال پیامک نیز استفاده نمایند. عملیاتی نظیر یادآوری اوقات مراجعه و صورتحساب بیمار، گزارشات خاص و … که به صورت پیامک برای شماره موبایل بیماران ارسال گردد. نرم افزار مطب و کلینیک با مجهز بودن به سیستم سامانه پیام کوتاه، این امور را به راحتی برای پزشکان محترم انجام داده و گزارشات مربوطه از ارسال پیامک به مخاطبین را در این سامانه ثبت می نماید.

امکانات نرم افزار مطب و درمانگاه نرم افزار مديريت مطب تحت وب

نرم افزار مديريت مطب تحت وب پیشرفته ترین امکانات را به شما عرضه می‌کند
سایر امکانات نرم‌ افزار
آنچه ما را از دیگران متمایز می کند
ساده و آسان

سادگی ویژگی اصلی نرم افزار مديريت مطب تحت وب است
استفاده از نرم افزار مديريت مطب تحت وب آنقدر ساده است که خسته نخواهید شد. در نرم افزار مديريت مطب تحت وب همه چیز در دسترس است و با چند کلیک ساده همه چیز راخواهید یافت.
شبکه

نرم افزار مديريت مطب تحت وب بر پایه مدیریت کلینیک و مطب طراحی گشته است، شما می‌توانید از آن به صورت شبکه و تک کاربر استفاده کنید، هیچ محدودیتی برای استفاده از آن نیست

امنیت بالا

ما ایمنی اطلاعات شما را تضمین می‌کنیم
پشتیبان گیری دستی، خودکار، تحت وب و سامانه پیگیری فعالیت کاربران (جعبه سیاه) خیال شما را از بابت اطلاعاتتان راحت خواهد کرد.
طرح درمان قدرتمند

قلم دیجیتال پیشرفته ما به شما کمک می‌کند تا طرح درمان خود را در نرم افزار یادداشت کنید.
تصاویر رادیوگرافی را ثبت کنید، هزینه درمان را قسط بندی کنید و فرانشیز بیمه را مدیریت نمایید.سرعت

در نرم افزار مديريت مطب تحت وب همه چیز نزدیک شماست. برای رسیدن به هدف راه کوتاه است، طولانی ترین کارها در نرم افزار مديريت مطب آنلاین کوتاه می‌شود. ما سرعت را برای شما به ارمغان می‌آوریم.

مدیریت کاربران

در نرم افزار مديريت مطب تحت وب شما می‌توانید به تعداد نامحدود منشی و پزشک ایجاد کنید. تعیین سطح دسترسی امنیت اطلاعات شما را تضمین خواهد کرد.
هیچ چیز از چشم شما مخفی نخواهد ماند.

نامه نگاری پیشرفته

نامه نگاری نرم افزار نرم افزار مديريت مطب تحت وب یکی از جامع ترین بخش‌های آن است.
در این قسمت با تعریف دسته های مختلف و همچنین سربرگ اختصاصی خود در نرم افزار می‌توانید انواع نامه ها و گواهی ها را با فرمت دلخواه بر روی سربرگ دلخواه چاپ نمایید.

سخت افزارهای متنوع

نرم افزار مديريت مطب تحت وب در اتصال به تجهیزات جانبی بسیار متنوع است. اتصال به انواع پرینترها، اسکنرها، دوربین‌ها و تجهیزات عکسبرداری پزشکی، آندوسکپی و همچنین اتصال به برخی تجهیزات آزمایشگاهی نظیر اسپیرومتری و… تنها بخشی از توانایی‌های آن است.

گزارش گیری پیشرفته

نرم افزار مديريت مطب تحت وب امکان ارائه گزارش ها بسیار متنوع و جامعی را برای پزشکان و یا مدیریت مطب ها فراهم می‌کند. شاید این امکان اولین دریچه نمایش قابلیت های یک سیستم دیجیتال باشد.

نرم افزار درمانگاه

نرم افزار مدیریت درمانگاه. سیستم مدیریت درمانگاه عمومی ، تخصصی و دندانپزشکی با چندین پزشک و دندانپزشک


نرم افزار مديريت مطب تخصصی

نرم افزار کلینیک

نرم افزار مدیریت کلینیک پزشکی. سیستم جامع جهت مدیریت انواع کلینیک تخصصی با بخش ها و پزشکان مختلف

امکان تشکیل پرونده برای بیماران
ثبت سوابق پزشکی و صدور کارت بیمار
سیستم پذیرش و صدور قبض ویزیت
وقت دهی به بیماران و ارسال SMS
ثبت شرح حالات با استفاده از قلم نوری
سیستم صندوق و مدیریت حساب بیماران
ثبت آزمایشات، تصاویر، لابراتور

 

نرم افزار مطب

نرم افزار مدیریت مطب پزشکان. یکی از جامع ترین نرم افزار های مدیریت مطب پزشک عمومی و تخصصی

امکان تشکیل پرونده برای بیماران
ثبت سوابق پزشکی و صدور کارت بیمار
سیستم پذیرش و صدور قبض ویزیت
وقت دهی به بیماران و ارسال SMS
ثبت شرح حالات با استفاده از قلم نوری
سیستم صندوق و مدیریت حساب بیماران
ثبت آزمایشات، تصاویر، لابراتورنرم افزار ( اتوماسیون ) مدیریت مطب و کلینیک پزشکی مطب تحت وب ، از دو زیر سیستم اصلی پذیرش و درمان تشکیل شده است. ثبت کلیه مراحل درمان بیمار اعم از تشکیل پرونده کامل، سابقه های پزشکی بیمار ، شکایت اصلی، معاینات، پاراکلینیک ها، تشخیص و درمان، تجویز دارو و … امکانات حسابداری کامل شامل گزارشات درآمد، هزینه ها، بدهکاران ، بیلان ، سیستم پیامک، آرشیو الکترونیک ، فرم ارجاعات و آمار و گزارشات درمانی و بررسی سوابق بیماران

قلم جادویی ما
قلم جادویی ما زمان را برای شما ذخیره خواهد کرد. قلم دیجیتال نرم افزار مطب تحت وب به شما کمک می‌کند که بدون تغییر در روند عادی درمان بیماران خود، به راحتی طرح درمان بیماران را ثبت کرده و آرشیوی کامل از پرونده ایشان داشته باشید. قلم استفاده شده در نرم افزار مطب تحت وب نوع خاصی از قلم‌های دیجیتال است که از نظر کارکرد هیچ تفاوتی با خودکارهای عادی نداشته و شما همانند گذشته می‌توانید پرونده بیمارانتان را با دست نوشته و هم زمان نسخه دیجیتال را نیز ذخیره نمایید.

 

سیستم تشخیص درمان نرم افزار مدیریت درمانگاه و کلینیکخدمات نرم افزار مديريت مطب تحت وب:
نسخه دمو به صورت رایگان در اختیار مشتری قرار خواهد گرفت.
خدمات نصب و پشتیبانی حضوری در تهران و برخی شهرستان ها
خدمات پشتیبانی تلفنی 24 ساعته در تمامی 7 روز هفته برای مشتریان سراسر کشور
ضمانت کامل کارکرد نرم افزار
بروز رسانی رایگان نرم افزار
امکان ایجاد تغییرات مورد نیاز مشتریان در نرم افزار و سفارشی سازی آن در 6 ساعت کاری

 

نرم افزار مديريت مطب تحت وب، این امکان را برای پزشکان فراهم می آورد تا در هر زمان و مکانی (مسافرت، اتاق عمل و …)، تنها با اتصال به اینترنت از طریق کامپیوتر، تبلت و یا تلفن همراه به آسانی تمامی اطلاعات مطب خود همچون پرونده الکترونیک سلامت بیماران، عکسها و آزمایشهای آرشیو شده، داروهای تجویز شده، مباحث مالی مطب، ساعات حضور و غیبت در مطب و .. را مشاهده و با استفاده از هر نوع قلم نوری و تایپ ویرایش نمایند.


نرم افزار مديريت مطب تخصصی


نرم افزار مطب و کلینیک در یک نگاه
سیستم جامع مدیریت مطب و درمانگاه پزشکی ، یک برنامه چند منظوره جهت حسابداری و مدیریت پرونده بیماران و مراجعین انواع مراکز پزشکی همچون : مطب ، کلینیک ، درمانگاه ، آزمایشگاه و … پزشکی می باشد و استفاده از این نرم افزار پزشکی ، در عین سادگی آن ، مدیریت امور داخلی این مراکز را سریعتر ، دقیق تر و امن تر می کند.

برخی از امکانات نرم افزار مطب و درمانگاه
از امکانات مهم این نرم افزار مطب و کلینیک می توان به پذیرش و تشکیل پرونده سریع بیماران ، حسابداری ، مدیریت جامع اطلاعات بیماران و سوابق پزشکی ، تعیین نوبت برای مراجعات بعدی همراه با ارسال پیامک یاد آوری وقت ، ثبت شرح حالات با استفاده از قلم نوری ، گزارشات جامع از کارکرد مطب و درمانگاه و … اشاره نمود.

مشخصات فنی سیستم مطب و کلینیک
سیستم مدیریت مطب و کلینیک این شرکت توسط زبان برنامه نویسی دلفی 2016 و بانک اطلاعاتی مایکروسافت اس کیو ال سرور 2014 طراحی و برنامه نویسی شده است و این نرم افزار قابل نصب و استفاده بر روی تمامی سیستم عامل های ویندوز ارائه شده توسط شرکت مایکروسافت تا سال 2016 به صورت تک کاربره و یا تحت شبکه می باشد.

نقاط قوت این برنامه مطب و کلینیک
از جمله نقاط قوت این نرم افزار می توان به قیمت مناسب، جامعیت و یک دهه سابقه اجرایی در بسیاری از مطب ها، کلینیک ها و درمانگاه های پزشکی سراسر کشور، سرعت و کیفیت بالا، سهولت دسترسی به بخش های مختلف نرم افزار، الزام نداشتن به پشتیبانی در سالهای بعدی اشاره نمود که کمتر نرم افزاری در ایران دارای تمامی این مشخصات است!

سیستم جامع اتوماسیون درمانی نرم افزار مديريت مطب تحت وب – نسخه مطب

سیستم جامع اتوماسیون درمانی نرم افزار مديريت مطب تحت وب – نسخه مطب سیستم جامع اتوماسیون درمانی نرم افزار مديريت مطب تحت وب – نسخه مطب
MatabeOnline.ir

نرم افزاری پویا , دارای نسخه های ساده تا حرفه ایی , طراحی طبق اصول مهندسی نرم افزار , ظاهری زیبا و User Friendly , پیاده سازی رایگان و قابل انطباق طبق درخواستهای مشتری , قابل ارتباط از طریق نسخه های وب – اندروید – ویندوز با سطوح دسترسی حرفه ایی , دارای موتور فیلد ساز , فرم ساز , گزارش ساز جهت توسعه نرم افزار توسط کاربر و قابلیت ارتباط با سیستم پیامک , آرشیو فایل,الصاق تصویر, اثر انگشت ,استند نوبت دهی , تلفن گویا و …

نرم افزار مطب نرم افزار دندانپزشکی نرم افزار چشم پزشکی نرم افزار مدیریت درمانگاه
نرم افزار کلینیک نرم افزار پلی کلینیک نرم افزار کاشت مو نرم افزار زنان و زایمان
نرم افزار دیابت نرم افزار رادیولوژی نرم افزار دیالیز نرم افزار ترک اعتیاد
نرم افزار فیزیوتراپی نرم افزار اطفال نرم افزار سرطان نرم افزار پوست مو زیبائی
نرم افزار مطب دندانپزشکی نرم افزار مطب چشم پزشکی نرم افزار جامع درمانگاه نرم افزار مدیریت مطب پزشکان
نرم افزار آزمایشگاه نرم افزار درمانگاه نرم افزار مدیریت کلینیک نرم افزار کلینیک دندانپزشکی

نرم افزار مديريت مطب تحت وب در دو نسخه منشی (بخش پذیرش) و پزشک (بخش ویزیت) در بستر شبکه های داخلی طراحی شده است. نرم افزار مديريت مطب آنلاین دارای قابلیت پشتیبان گیری آنلاین هست به طوری که در هر لحظه، نسخه پشتیبان نرم افزار شما در مرکز سرورهای پرقدرت تلاش نت موجود می باشد تا در مواقع نیاز بازگردانی شود. همچنین آپدیت های برنامه به صورت رایگان ارائه و بدون دخالت فیزیکی اتوماتیک نصب می شود.

لطفا جهت تماس رایگان با ما روی آیکون سبز رنگ زیر کلیک کنید و در برنامه WhatsApp به ما پیام دهید
 

کارشناسان ما مشتاقانه منتظر شنیدن نظرات و سوالات شما هستند

برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تماس

۰۲۱۶۶۴۲۱۱۶۴

یا

۰۹۱۲۵۷۹۰۹۰۲

تماس بگیرید


اگر برنامه WhatsApp را ندارید و یا امکان تماس تلفنی با ما را ندارید با پر کردن فرم زیر، مشاور شرکت نرم افزار مطب آنلاین به زودی با شما تماس خواهد گرفت

امتیاز این نوشته:
0/5 (0 نظر)
لطفا بر اساس میزان رضایت خود از این نوشته از 1 تا 5 روی ستاره های زیر کلیک کنید:
[تعداد کل افراد: 4 و میانگین امتیازات داده شده: 5]
خروج از نسخه موبایل